Neler Yeni

Ok trollerin rezaleti.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Şimdi başlık yüzünden beni ak partili ilan edenler illa olucaktır ama umrumda değil.

Seçime son 2 aya kadar KK aday olduğu açıklandı. Adayı bu kadar geç açıklanmanın sebebi "aday yıpranmasın"dı ama kemal aşırı yıpranmış bir adaydı. Yıllardan beri seçim kazanamayan adam gene aday oldu.Ok troller muharrem ince'nin yükselişini görünce saldırmaya başladı" sen oy bölüyorsun"diye
İmamoğlu bile inceye laf vurmuştu mitingin de "bu işler dansla olmaz" diye
Ekreminde belediyeciliği tatille olmaz...

Muharrem bin tür linçle kasetlere mağruz kaldı.
İnce saldırıya uğrarken chp ne yaptı? Hiç bişi
İnce adaylıktan çekilince ok troller sevindi zevkten dört köşe oldular.1.tur seçimlerinde az kalsın rte seçimi alıp götürüyordu.
2.tur seçimlerinde gözler zafere ve memleket partisine çevrildi
Aniden 6'lı masa inceye çağrılarda bulundu ama bu çok samimiyetsizdi.
Zafer kemali destekledi.
Memleket tarafsız kaldı. Fakat bazı il binaları kemali destekledi

Sonuça gelelim şimdi ince ok trollerden linç yiyor "koltukcu" diye bu lafları kemale söyleseler de adam adaylıktan çıksaydı ama yok şaşırtırlar mı? Neymiş "adayı yıpratmayın" bahaneye bak.
Adam adaylıktan çekildi gene kazanamadı.

Kemal bu selonun hakkını savunucağı kadar ülkenin haklarını savunsaydı seçimi kazanırdı. Bu 2 hafta da milliyetçi rolü oynadılar
Bababalaya çıktılar kaftancıoğlu sakine cansıza adalet istedi böyle ucube bir karı görmedim. Bide üstüne tv kanallarına çıkartıyorlar utanmadan

Chp'nin içini fetöcüler pkklılar sarmış sarmalamış babalada "kim o atarız, Atatürkün partisinde ne işi olur" diye saçma sapan savunması oldu olaya düz bakarsak mantıklı ama adamların tweetleri her şeyi belli ediyor.

Adaylık konusunda "ortak karar" dedi.
La o 4 partinin %1 oyu bile yok Kemal "otur" dese oturcakcaklar."kalk"dese kalkacaklar adamları derdi seçim değil ki milletvekili. Meral karşı çıkınca ok troller onada saldırdı ama ne yazık ki seçim gitti.

Bu seçimde bir şeyi daha öğrendik
" hdp oyu olmadan seçim kazanamazsın" yalanıdır...
Chp yıllardan beri milliyetçi kesimi görmezden gelmenin bedelini ödüyor.

Şimdi de çıkmışlar demokrat dedem biz senden razıyız FOFKFKGKFRWŞSFKPHLTLFFĞEŞF komedi filmi gibi ya yıllardan beri aday olma diyen adamlar razı olmuş.

ve görüceksiniz belediye seçimlerinde Ak parti büyük şehirleri geri alıcak.

Bana ister katılın, ister katılmayın.

Bu yazıyı içimi tam dökemesemde dökmeye çalıştım.

Hepimize geçmiş olsun ilerde kötü günler görüceğiz.....

Son düzenleme:

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güneydoğudaki Kürtler olmasaydı kk yüzde 48 i hayalinda görürdü .d
Hangi secimi hdpnin oyu olmadan kazanacaksin acaba? Muhalefet için konuşuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok fena saçmalamışsın kanka. Hepimize geçmiş olsun
Buna rağmen kazanamadılar işte
Ak partide hdp seçmeni yoktu bu adamlar nasıl kazandı neymiş kılıçdar %60 la kazanıyormuş.
Ak parti Muhafazakar ve milliyetçi tarafa oynuyor yine seçim kazanabiliyor.Her şey aday da bitiyor
hdp seçmeni erdoğan'dan kurtulması için zoraki olarak vericeğini düşünüyordum selo kazanamayağına göre.
kayyum yiyorlar çünkü deli gibi.
Bu adama seçime 2 ay kala "kazanamaz"diyince yemediğim linç kalmamıştı
Masaya vura vura selo derse böyle ezik bir şekilde kaybeder bu adam YETER
CHP'nin içinde o kadar "pkkyı öven"varki bunlara ihraç vermiyor
Hdpliler tanjudan rahatsız oldu diye adamı az daha ihraç ediyorlardı böyle bir eziklik olamaz ya.
Öbür yandan Ekrem imamoğlu vana gidim "Seloya selamımız"olsun derse yine kaybeder Milliyetçi kesim sırf bunlara sağmen bile ak partiye verir oyunu.Bu ülke pkk'dan çok çekti bunu akıl edemeyen bir parti haline geldi chp.
Demokrat dede diye hitap edilen adam istifa etmemeye direniyor hala
ATATÜRK'ün partisini bitirdi bu adam.

ve bakıyorum sosyal medyaya hala birilerini linç etmeye devam ediyorlar

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,491
İsim
Diyarhan
Şunu söyleyeyim. Hdp desteği bütün muhalefet desteğinden fazla. 25 CHP 10 İyi 10 Hdp ve diğerleri olarak sonuçlandı bu seçim. Artık en büyük AKP li benim.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,067
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
CHP'nin başına Tanju Özcan olsaydı belki Erdoğan giderdi Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş olsaydı ilk turda kazanırlardı.

İceWolf

80+ Silver
Muharrem bin tür linçle kasetlere mağruz kaldı.
İnce saldırıya uğrarken chp ne yaptı? Hiç bişi
CHP hiçbişey yapmadı kısmı yanlış. Bu linçleri ve kasetleri yayan CHP li baya üye gözaltına alındı. CHP hiçbişey yapmadı değil, CHP yaptı zaten!!!!

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
CHP hiçbişey yapmadı kısmı yanlış. Bu linçleri ve kasetleri yayan CHP li baya üye gözaltına alındı. CHP hiçbişey yapmadı değil, CHP yaptı zaten!!!!
"CHP tarafından İnceyi savunması" Anlamında Kullandım zaten.
Biliyorum o haberleri

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Malesefki savunmadılar, savunmazlarda, harcarlarda. Çünkü İnce, Vatansever bir Atatürkçü....
Adamı harcadılar ben ona üzülüyom adam tek başına %30 toplamıştı 2018 de.Kılıçdarın oy potansiyeli yokmuş olsaydı seçimi alırdı

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
kk için 48 bile iyi bir rakam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular