Neler Yeni

Okula tavuk götürülür mu

Fsburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Burak Göktuğ
Antrenmanim olan günler okula yemek götürcem (tavuk pilav) fakat yemeği nasıl pişirmek gerekiyor yağ koyup koymamak etkiler mi veya tavuk haşlama mi yoksa tava da mi pişirilirmesi gerekiyor ve en önemlisi bozulur mu

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,809
İsim
Abdullah Aydoğdu
Akşam yapıp dolaba koyacaksın sabah da dolaptan çıkarıp artık neye koyuyorsan koyacaksın. Öğle vakti yersen bir şey olmaz.
Tavuğu haşlaman lazım sporcu böyle bir soru sorar mı :D

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,139
İsim
Adnan Eren
Bende Spor Yapiyorum Genellikle Tavuk Haslama Yenmsi Gerekiyor. Ama Arada Canim istediginde Kizartipda Yiyiyorum Okulada Goturulebilir.

SnareEcho

80+ Silver
Antrenmanim olan günler okula yemek götürcem (tavuk pilav) fakat yemeği nasıl pişirmek gerekiyor yağ koyup koymamak etkiler mi veya tavuk haşlama mi yoksa tava da mi pişirilirmesi gerekiyor ve en önemlisi bozulur mu
Hocam akşam yap dolaba at ertesi sabah çantaya koy öğle saatinde gömersin istersen ketçap mayonez de koy afiyet olsun.

Fsburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Burak Göktuğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Akşam yapıp dolaba koyacaksın sabah da dolaptan çıkarıp artık neye koyuyorsan koyacaksın. Öğle vakti yersen bir şey olmaz.
Tavuğu haşlaman lazım sporcu böyle bir soru sorar mı :D
Kızartma daha uzun süre konuyorsa öyle yapıyım diye sormuştum teşekkür ederim ortalama 5.30 saat beklicek tavuk inşallah bir şey olmaz

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,535
İsim
İsmi ismi.
Ya DLJFSDJFSKDLFJSLKDFJL bi an gerçekten tavuk götüreceksin sandım konu başlığını görünce :D

Top Bottom