Neler Yeni

Öneri Oni Phantom vs BlastX Phantom

Kagexa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan
Dün oni phantom satın aldım marketimden ve çok beğenmedim açıkçası kaplama dışında fark yok ses vs. aynı. Bugün marketime blastx phantom geldi ve iade hakkımı kullanıp blastx alsam mı almasam mı karar veremedim gerçekten. Sizce değer mi hangi skin daha iyi yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Mustafa Polat
Dün oni phantom satın aldım marketimden ve çok beğenmedim açıkçası kaplama dışında fark yok ses vs. aynı. Bugün marketime blastx phantom geldi ve iade hakkımı kullanıp blastx alsam mı almasam mı karar veremedim gerçekten. Sizce değer mi hangi skin daha iyi yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Nerdeyse tüm phantomlar var 7/24 oni kullanıyorum zevk meselesi

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
zevk meselesi de blastx kötü değil farklı bir tarz ama bence katanaya para ayır ben katananın gelmesini bekliyorum oni 2.0 gelicek

Kagexa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
zevk meselesi de blastx kötü değil farklı bir tarz ama bence katanaya para ayır ben katananın gelmesini bekliyorum oni 2.0 gelicek
normalde oyuna skin için vs para veren biri değilim oyunu satın almak için veririm genelde para. Ancak valorant şu aralar sıklıkla oynadığım için arkadaşlarla vs marketede bu gelince alasım geldi dediğin set sanırım 600tl civarı olacak o kadar para vereceğimi sanmıyorum hesabımda bir phantom bir vandal skini olsun yeter kafasındayım hocam vandalda da neptün bekliyorum bakalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yücelik uğurluğuyla kullanıyorum kırmızı hqli hoş geldi gözüme hepsi güzel ama
en başta temel şekilde gelen kaplama mı hocam doğru anladım sanırım

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Mustafa Polat
normalde oyuna skin için vs para veren biri değilim oyunu satın almak için veririm genelde para. Ancak valorant şu aralar sıklıkla oynadığım için arkadaşlarla vs marketede bu gelince alasım geldi dediğin set sanırım 600tl civarı olacak o kadar para vereceğimi sanmıyorum hesabımda bir phantom bir vandal skini olsun yeter kafasındayım hocam vandalda da neptün bekliyorum bakalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

en başta temel şekilde gelen kaplama mı hocam doğru anladım sanırım
Evet temel hali kırmızı

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
seti almana gerek yok sadece katana dedim ben alıcam tabi senin kararın istediğini al

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
İstersen yağmacı phantoma bak. Spekttum var afet var. Blastx bence bir süre sonra bayan bir kaplama.

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli

Kagexa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan
İstersen yağmacı phantoma bak. Spekttum var afet var. Blastx bence bir süre sonra bayan bir kaplama.
yani şuan marketimde blastx var ama diğer günler beklersem belki dediğin gibi spectrum vs gelirse iade edip spectrum alabilirim sence spectrum vs oni den daha mı iyi

Top Bottom