Neler Yeni

Pc kasa acilmiyor yardim lutfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tayyip demir
Ooo kanki pc sıfır ise aldığın yere hemen garantiye gönder sen hiç uğraşma psu ile sonra sen bozduğun zaman garanti kullanıcı hatası der başına atar para çöpe gider
yan kapağı felan actım kabloların gizli olduğu yeri garantı dısı derler mı o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

yan kapağı felan actım kabloların gizli olduğu yeri garantı dısı derler mı o zaman
daha 3 4 gunluk butun boyle ısler benım basıma gelıyor zaten ben kargo hasarlı cıakcak dıye beklıyordum ama burdan vurdu benı:)

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Kadir

daha 3 4 gunluk butun boyle ısler benım basıma gelıyor zaten ben kargo hasarlı cıakcak dıye beklıyordum ama burdan vurdu benı:)
ah be reis valla hemen gönder garantiye basına kalmasın kesin iyi bir bilgisardır zaten bence müsait bir an hiç düşünme direkt garantiye gönder

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre

hocam demezler diye düşünüyorum fazla detay vermeden sistem açılmıyor dersiniz kullanıcı hatası demesinler

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Yasin
ne yaptınız hocam umarım sorununuzu çözebilmişsinizdir?

Oktayy_00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
oktay

Nerden aldınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tayyip demir
Nerden aldınız
Itopya garantide yaptırdım itopya dan hiç memnun kalmadım ama 2 haftadır uğraşıyorum boş yere ,ürünü garantiden gelince açtım bu seferde güç kablosunu koymamışlar deliye döndüm sinir küpü ettiler beni kasayı da çizmişler küçük bi metal parça vardı onuda koymamışlar tekrar istedim birde onu bekledim

Top Bottom