Neler Yeni

🤩PCH SMOKİN 4060 SİSTEM 15999TL🤩

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Yusuf
Sen konuşmaya devam edersen dingonun ahırı gibi olcak gereksiz konuşuyon. Bu attığım linkteki alet 23 bin en ucuzu bu, 20 bine psu ve ssd si daha iyi bi sistem zam gelmeden aklı olan alır valla sonra 21 olcak .😃😃😃😃😃
la havle.

TRcowboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan B
7500f 4060ti yada 4070 olsa direk çekicektim zaten bendfe 5600 var ekran kartı mı alsam hazır sistemmi diye elimde 30k var bekliyorum
Bilgisayarı alıp sattıktan sonrada ekran kartı alabilirdin. Daha karlı olmaz mıydı

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Bilgisayarı alıp sattıktan sonrada ekran kartı alabilirdin. Daha karlı olmaz mıydı
yaşadığım yere kargo uzak al sat meselesiyle uğraşılacak bi yer değil hocam alamayan alsın ben uğraşamam ihtiyacım olan sistemi bekliyorum sadece şuanlık sistemim var idare ediyor

Senerr

80+ Bronze
Kitap oku kitap seni de engelliyorum.
Bu mesaj umarım ironidir çünkü yıllardır forumları gezmeme rağmen böyle komik bir sohbete ilk defa denk geliyorum. F/P denilen şey kişiden kişiye, zamana göre çok fazla değişebilir bir şey, senin F/P dediğin sisteme yarın zam gelir kur dalgalanmalarından ama bu f/p olmayacağı anlamına gelmez çünkü bu tek başına için yeterli bir sebep değil. Ürünün fiyatı yine gelen zama rağmen piyasa fiyatının altındaysa buna f/p diyen hala olacaktır bunu neden bir insan inkar eder anlamıyorum. Bunun için bir insanı "kitap oku kitap" diye tersleyerek cevaplamamalı biri bence. Bu tarz insanlar kitap okuyacağına empati duygusu nedir bir öğrense bu tarz durumlar yaşanmayacak. Ego bombası gibi geziyor adam beni engellemiş yetmemiş başka kullanıcıya da aynısını uygulamış. :D

Son düzenleme:

hsnsrtts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hasan SERTTAŞ
İlgilendiği Kategoriler
SICAK FIRSATLAR
Arkadaşlar satmayı düşününen olursa 18.250 TL ye alabilirim sistemi, özelden ulaşabilirsiniz.

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Erdem çay
Montajlı siparişi teslim edilen var mı haber verilecek dendi ama ses yok

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,247
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Montajlı siparişi teslim edilen var mı haber verilecek dendi ama ses yok
Telefonla montajı sipariş verilmiyordu. Eğer telefondan sipariş verdiysen hafta içi işlemleriniz yapılacak haftada pazartesi kargoya verilir dediler dün bana

lebron23

80+ Bronze
Bu mesaj umarım ironidir çünkü yıllardır forumları gezmeme rağmen böyle komik bir sohbete ilk defa denk geliyorum. F/P denilen şey kişiden kişiye, zamana göre çok fazla değişebilir bir şey, senin F/P dediğin sisteme yarın zam gelir kur dalgalanmalarından ama bu f/p olmayacağı anlamına gelmez çünkü bu tek başına için yeterli bir sebep değil. Ürünün fiyatı yine gelen zama rağmen piyasa fiyatının altındaysa buna f/p diyen hala olacaktır bunu neden bir insan inkar eder anlamıyorum. Bunun için bir insanı "kitap oku kitap" diye tersleyerek cevaplamamalı biri bence. Bu tarz insanlar kitap okuyacağına empati duygusu nedir bir öğrense bu tarz durumlar yaşanmayacak. Ego bombası gibi geziyor adam beni engellemiş yetmemiş başka kullanıcıya da aynısını uygulamış. :D
Boşver dostum ciddiye alınacak bir tip değil.

Daha kendisi okuduğunu anlamaktan aciz. kitap oku diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonla montajı sipariş verilmiyordu. Eğer telefondan sipariş verdiysen hafta içi işlemleriniz yapılacak haftada pazartesi kargoya verilir dediler dün bana
Onay maili geldi mi? Bana hala gelmedi ama parçalar toplanınca mail gelir dediler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,572
Üyeler
150,898
Son üye
level 1 acemi
Top Bottom