Neler Yeni

Playstation 3 için CD oyunlarını nereden alabilirim?

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,652
İsim
Deniz Efe
sorum başlıkta ps3 super slim 500gb var pes 2013 oynayıp duruyorum god of war serisini veya alabileceğim iyi oyunları almak istiyorum nerden alabilirim

Aaahmt

80+ Bronze
sorum başlıkta ps3 super slim 500gb var pes 2013 oynayıp duruyorum god of war serisini veya alabileceğim iyi oyunları almak istiyorum nerden alabilirim
İkinci el sitelerden alabilirsin, dolap,letgo ve sahibinden gibi sitelerde. Daha önce biraz ticaretini yapmış bulundum

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
İkinci el sitelerden alabilirsin, dolap,letgo ve sahibinden gibi sitelerde. Daha önce biraz ticaretini yapmış bulundum
Katılıyorum, ek olarak yaşadığın şehre bağlı olarak semtlerde satış yapan yerlerde vardır. Ben ankarada yaşıyorum, kızılayda var yüksek ihtimalle cdsini satan yerler

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,652
İsim
Deniz Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Aaahmt

80+ Bronze
Katılıyorum, ek olarak yaşadığın şehre bağlı olarak semtlerde satış yapan yerlerde vardır. Ben ankarada yaşıyorum, kızılayda var yüksek ihtimalle cdsini satan yerler
Hocam genelde bu tarz dükkanlı yerler ikinci el piyasasının üstünde satarlardı 7-8 ay öncesine kadar şu an nasıl bilmiyorum

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,652
İsim
Deniz Efe
Pek sanmıyorum Bodrum da yaşıyorum izmire gidip geliyorum sürekli belki oralarda bakarım

Aaahmt

80+ Bronze
fiyatlar biraz uçuk ya
Uçuk olması normal hocam. Piyasayı takip edin gerekirse tek tek gerekirse toplu alım yapın.
25 oyunu içerisinde gta 5 gibi popüler oyunlarda bulunuyordu 100TLye alacaktım fakat alım satımdan sıkıldığım için almamıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pek sanmıyorum Bodrum da yaşıyorum izmire gidip geliyorum sürekli belki oralarda bakarım
Ayrıca sattığım oyunlar arasında Beyond, Hıtman, Gta 5, God of War oyunları vardı belki size fikir olur

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,652
İsim
Deniz Efe
Uçuk olması normal hocam. Piyasayı takip edin gerekirse tek tek gerekirse toplu alım yapın.
25 oyunu içerisinde gta 5 gibi popüler oyunlarda bulunuyordu 100TLye alacaktım fakat alım satımdan sıkıldığım için almamıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca sattığım oyunlar arasında Beyond, Hıtman, Gta 5, God of War oyunları vardı belki size fikir olur
sarı sitede hiç bulamadım ps3 oyunları gibi şeyler yazınca hep direkt ps3 çıkıyor oyunları nasıl bulacağım bir fikriniz var mı

Aaahmt

80+ Bronze
sarı sitede hiç bulamadım ps3 oyunları gibi şeyler yazınca hep direkt ps3 çıkıyor oyunları nasıl bulacağım bir fikriniz var mı
Hocam direkt katogoriden seçerek ilerleyin, ikinci el alışverişden başlayıp ps3 oyunlarına kadar ilerleyin

Cihangir

80+ Gold
ps3 oyunları pahalı satarlar yada bazıları koleksiyon olsun diye biriktiriyor uygun fiyatlı olsada sarı sitede senden önce alabilirler

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,652
İsim
Deniz Efe
Hocam direkt katogoriden seçerek ilerleyin, ikinci el alışverişden başlayıp ps3 oyunlarına kadar ilerleyin
Hocam bence kırın daha mantıklı şu anda koleksiyoncu değilseniz ps3 oyunlarına para vermenin manası yok
Tam da kırsam mı diye yazmaya gelecektim hocam ne gibi zararları olur sizce kırdırayım mı ne yapayım hiç karar veremedim

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Gtx 1090Tİ
Tam da kırsam mı diye yazmaya gelecektim hocam ne gibi zararları olur sizce kırdırayım mı ne yapayım hiç kara veremedim
Hocam eskiden kırdırsanız online oyunlarda sorun yaşardınız ama artık online oynayamadığınız için sorun olmaz.
Başka sorun varsa ben bilmiyorum

Top Bottom