Neler Yeni

Protein tozu önerir misiniz

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
Chloe Grace Moretz
arkadaşlar selam yeni konu açmayayım dedim görünce yazayım dedim 73 kg 1.72 boy var kendim spora başladım gün yürüyüş dahil 2 saat spor yapıyorum 1 saat yürüyüş 1 saat evde karın kası dambıl vb günde hesabıma göre yiyecek yolu ile 100 gr kadar protein alıyorum sizce yeterli mi?
yeterli hocam alman gereken protein
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiq hem aminoasit açısından hem protein oranı açısından bi tık daha iyi
ayrıca b6 vitaminide bulunuyor scitec'te yok bence hiq
hocam alakasız ama aroma öneriniz var mı hiq icin

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Hiq al geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Tahir Efe Meriç
günlük protein ihtiyacımı karşılayamadığım için 1.2-2.2k arası kısacası 1-2 kilo arası bi toz bakıyorum aklımda

bu var
Paran varsa hardline kafidir eğer yoksa grizzone da ucuz ve güzel bi marka denedim ikisinide ama eğer protein tozu almak zorunda değilse dümdüz tavuk ye brom veya ton balığı
Hiq çok kaliteli Bi markadır evet ama pahalı ocean almasan da olur protein oranı düşük ve eğer creatine in yoksa creatin al protein tozu değil

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
hocam alakasız ama aroma öneriniz var mı hiq icin
bisküvilinin tadını biliyorum bir tek o da içimi çok sarmıyor yoğun bi aroma yorumları oku kendine göre ayarla bende bilmiyorum çünkü

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Berkecan Ergin
birçok marka kullandım, en son hardline 3matrix, öncesinde proteınocean weıder scitec gibi markalar vs. Şuan fiyat performans olarak en mantıklı Hiq duruyor, sonrasında alacak olsam ya scitec yalırım ya nutrend yada bütçe yok ise lansmandan proteınocean yakalarım.

Top Bottom