Neler Yeni

Ps 5 almak istiyorum ama

AMD_islemci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Mustafa Said Çerçi
Ps 5 fps değerleri 30- 60 120 çoğu oyun 60 fps destekliyor spiderman gibi oyunlar sizce farklı bir konsol mu almalıyım Nintendo rog ally steam deck gibi

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
YILDIRIM
Oyundan oyuna değişiyor ama ps5 ile 4k da performans modunda 60 kalite modunda 30 fps alıyorsun ve görüntü ve akıcılık gayet iyi oluyor el konsolları farklı bir kategori bence önce tam olarak ne istediğini bilmen lazım.
Ps 5 fps değerleri 30- 60 120 çoğu oyun 60 fps destekliyor spiderman gibi oyunlar sizce farklı bir konsol mu almalıyım Nintendo rog ally steam deck gibi

AMD_islemci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Mustafa Said Çerçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyundan oyuna değişiyor ama ps5 ile 4k da performans modunda 60 kalite modunda 30 fps alıyorsun ve görüntü ve akıcılık gayet iyi oluyor el konsolları farklı bir kategori bence önce tam olarak ne istediğini bilmen lazım.
Nintendo oled mantıklı gibi geldi

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
PS5'ten el konsollarına, el konsollarını da kendi içinde ayırmışsın. PS5, Rog Ally ve Nintendo tamamen başbaşka şeyler. Hele ki Nintendo ayrı bir dünya.

AMD_islemci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Mustafa Said Çerçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PS5'ten el konsollarına, el konsollarını da kendi içinde ayırmışsın. PS5, Rog Ally ve Nintendo tamamen başbaşka şeyler. Hele ki Nintendo ayrı bir dünya.
El konsolu kategorisi olsun

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
abdulkadir bayram
Fps değerlerin düşük olsa bile oyunun akıcılığında bir sorun hissetmessin kendim kullanıyorum ve gayet memnunum

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
abdulkadir bayram

sanjikun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdurrahim Sekitmez
Konsol diyorsan ps5. fpse falan cok takilma onemli olan yukleme hizlari ki ps5 de ssd var ben ps4te bu konudan cok çektim(yukleme ekranlari) pcye gectim. Ps5 almamam fiyatlarina yok yere zam yapilmasindan dolayiydi bu arada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ps 5 slim mi alayım büyük Kasa mı
Hangisi butcene uyarsa artik cfi surumune bak sadece 12yle baslayan seri iyi diye biliyorum

elmira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sergen Aslan
Hocam her zaman yüksek fps daha akıcı bir görüntü demek değildir. PS 5 ile gayet akıcı bir görüntü elde edeceğine emin olabilirsin.

Top Bottom