Neler Yeni

R125 Ne Kadar Masraflı?

Erda Yıldırım

80+ Gold
CBR görünüşü kötü olduğu için R125 alacağım lakin çok masraflı diyorlar. En küçük bir sağa yatmada ne kadar masraf çıkar?

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Hocam çok ucu açık bir soru, koruma demiri taktırırsın yana yatmada grenajlara zarar gelmez masraf çıkmaz, taktırmazsan ve her yatırışında yaptırmak istersen grenaj fiyatlarına bakabilirsin internetten.
Bakımı belki biraz tuzludur
Allah korusun olası kaza durumunda kazanın şiddetine göre motorda oluşan hasara göre değişir ama parçaları pahalı yani çok ucu açık sormuşsun yardımcı olamadım ama böyle

Erda Yıldırım

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam çok ucu açık bir soru, koruma demiri taktırırsın yana yatmada grenajlara zarar gelmez masraf çıkmaz, taktırmazsan ve her yatırışında yaptırmak istersen grenaj fiyatlarına bakabilirsin internetten.
Allah korusun olası kaza durumunda kazanın şiddetine göre motorda oluşan hasara göre değişir ama parçaları pahalı yani çok ucu açık sormuşsun yardımcı olamadım ama böyle
A1 Ehliyet için öneriniz var mı ? 80K fiyat bandında.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam başlangıç için R125 alınır mı sizce?
CBR125R ile YZF R125 arasındayım şuan

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Hocam cc olarak alınabilir, ama muhtemelen ilk deneyiminiz olacağı için yatma kalkma, kaza çok olur. Eğer maddi durumunuz açısından sıkıntıya düşürürse bu durum sizi 1-2 aylık alışana kadar daha az masraflı daha uygun motor alın, tecrübe, hakimiyet ve en önemlisi trafik bilgi ve tecrübesini biraz kazandıktan sonra bu r125'i falan alırsanız hem kolay kolay malınıza zarar gelmez, hem cebiniz zorlanmamış olur.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam cc olarak alınabilir, ama muhtemelen ilk deneyiminiz olacağı için yatma kalkma, kaza çok olur. Eğer maddi durumunuz açısından sıkıntıya düşürürse bu durum sizi 1-2 aylık alışana kadar daha az masraflı daha uygun motor alın, tecrübe, hakimiyet ve en önemlisi trafik bilgi ve tecrübesini biraz kazandıktan sonra bu r125'i falan alırsanız hem kolay kolay malınıza zarar gelmez, hem cebiniz zorlanmamış olur.
Peki başlangıç için ne önerirsiniz hocam SuperSport olarak

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
o fiyata yeni kasa temiz Duke 125 bulabilirseniz en iyisi duke 125 bence.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,242
İsim
Oozdmrsm
CBR görünüşü kötü olduğu için R125 alacağım lakin çok masraflı diyorlar. En küçük bir sağa yatmada ne kadar masraf çıkar?
Ekran görüntüsü 2023-01-29 040736.png

konuyla alakasız ama bi R25 ilanında şunu gördüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Ağyar
Instagram
Yavuz.agyar
Twitter
YavuzAgyar
125 cc başlangıç için iyi fakat çabuk sıkılabilirsin şu devirde hele 80k ya 125cc motor almak çok saçma olur onun yerine 250cc bulabilirsin diye düşünüyorum (gerçi piyasaya en son 1 ay önce baktım şu an nasıldır bilemiyorum) eğer daha önce hiç motora binmediysen sadece hani sürücü kursundaki motoru sürüp sınavı geçtiysen başlangıç motoru olarak şahsi fikrim naked tipli motordan başlamalısınız gidon olayını daha rahat kavrayabilirsiniz ve dik oturuş pozisyonuda Supersport motora göre daha avantajlı.

Top Bottom