Neler Yeni

İnceleme Rampage Fury X VS HyperX Cloud 2 VS Rampage Drop Plus Detaylı Karşılaştırma - Bölüm 2

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kanka senin için özel olarak sordum ama belli değil dedi. Çıkmasına çok var daha.
olsun ya faruk abi üretsinde küçük büyük shift farketmez setimi faruk abiden dizeceğim gerçeğini değiştirmez bide bende discord da çevrim dışı gösteriyor

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,705
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
olsun ya faruk abi üretsinde küçük büyük shift farketmez setimi faruk abiden dizeceğim gerçeğini değiştirmez bide bende discord da çevrim dışı gösteriyor
Çevrimdışı zaten :D WhatsApptan konuştum

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Çevrimdışı zaten :D WhatsApptan konuştum
adama bak ya adama telefon no sunu vermiş bide söyle o sakalları kessin 30 yaşındaki semt abilerine dönmüş bide o tofaşkla :D

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,705
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Windows ses kaydedicisinden bakma diyorum. :D
Bu arada sadece Windows sesi değil faruk abiyle o kadar konuştuk CS attık, arada anlaşılır bir fark var. Sesi discord'da Windows ses kaydedici ile aynı geliyor.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bu arada sadece Windows sesi değil faruk abiyle o kadar konuştuk CS attık, arada anlaşılır bir fark var. Sesi discord'da Windows ses kaydedici ile aynı geliyor.
kanka bir şey sorcam ben faruk abiye 7.50 TL ye katılsam discordda özel rol veriliyor ya discordda konuşma şansımız oluyormu bir sürü şey sorucam

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,705
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
kanka bir şey sorcam ben faruk abiye 7.50 TL ye katılsam discordda özel rol veriliyor ya discordda konuşma şansımız oluyormu bir sürü şey sorucam
Ona gerek yok, özelden yaz konuşmak istiyorum de müsait olduğunda konuşur zaten
:D

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Sence Kraken T.E mi? Fury X mi?
Fury X alırdım, aman aman bir fark yok. Kablosuz olması büyük artı, fiyatı da daha ucuz. Furylevell kullandım demişti, fark yok diyor o da. Forumda ikisini kullanan da vardı. O da Fury X daha rahat diyor, kablosuz olması cidden büyük konfor. Ses kasma olarak Kraken T.E daha iyi diyor, THX Audio sağ olsun. Müzik olarak zaten Fury X daha iyi. Kraken T.E, Cloud II ya da Cloud Alpha yerine Fury X alırım. Bence çok daha mantıklı bir seçim. Yine de sana kalmış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,430
Üyeler
140,645
Son üye
Ataberk001
Top Bottom