Neler Yeni

Çözüldü✓ Razer Viper V2 Pro ve Mousepad

cxngizhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
CENGIZHAN
Merhaba arkadaşlar 2 tane sorum olacak öncelikle viper v2 pro fiyatı bandında daha iyi özellikler taşıyan bir mouse var mıdır önerileriniz nelerdir ikincisi de eğer ki fikrim değişmezse viper v2 pro alacağım ve ona uygun kaliteli bir mousepad arıyorum teşekkürler

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
mouse pad bütçen ne

Merhaba arkadaşlar 2 tane sorum olacak öncelikle viper v2 pro fiyatı bandında daha iyi özellikler taşıyan bir mouse var mıdır önerileriniz nelerdir ikincisi de eğer ki fikrim değişmezse viper v2 pro alacağım ve ona uygun kaliteli bir mousepad arıyorum teşekkürler
klasse pro

cxngizhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
CENGIZHAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mouse pad bütçen ne
yani çok abartı bir şekilde olmadan mouseye en uygun bir mouse arıyorum kaliteli yani kalkıpta 1.5-2k vermek istemiyorum bir mousepade max 1kya güzel kaliteli mouse pad varsa neden olmasın

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
yani çok abartı bir şekilde olmadan mouseye en uygun bir mouse arıyorum kaliteli yani kalkıpta 1.5-2k vermek istemiyorum bir mousepade max 1kya güzel kaliteli mouse pad varsa neden olmasın
kanka ben xrades kullanıyorum zamanında 80 liraya almıştım gayet memnunum rahatsız edici bir yapısı yok bütçen fazlaymış gerçi ama bir öneri fikir olsun istedim

cxngizhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
CENGIZHAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
söylediğin mouse pad'e baktım amazonda 300tl fakat şunu söylemek istiyorum valorant oynuyorum ve oyunu betadan beri oynuyorum ve artık en zirveye çıkmak istiyorum bu nedenle de ekipmanlarımı yavaş yavaş yeniliyorum o yüzden fazla abartıya kaçmadan mantıklı ve kaliteli ekipmanlar almak istiyorum ve bu dediklerimdne dolayı 300tlye önerdiğiniz mousepadi almak mantıklı mı bu kadar detaylı soruyorum çünkü ben pek anlamıyorum bu muhabbetlerden siz bu işlerin pirisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka ben xrades kullanıyorum zamanında 80 liraya almıştım gayet memnunum rahatsız edici bir yapısı yok bütçen fazlaymış gerçi ama bir öneri fikir olsun istedim
teşekkür ederim bütün önerilerinizi dikkate alacağım fakat dediğim gibi bütçem söylediğiniz mouseden biraz daha fazla olduğu için daha iyi vardır diye düşünüyorum bilmem yanılıyor muyum

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
söylediğin mouse pad'e baktım amazonda 300tl fakat şunu söylemek istiyorum valorant oynuyorum ve oyunu betadan beri oynuyorum ve artık en zirveye çıkmak istiyorum bu nedenle de ekipmanlarımı yavaş yavaş yeniliyorum o yüzden fazla abartıya kaçmadan mantıklı ve kaliteli ekipmanlar almak istiyorum ve bu dediklerimdne dolayı 300tlye önerdiğiniz mousepadi almak mantıklı mı bu kadar detaylı soruyorum çünkü ben pek anlamıyorum bu muhabbetlerden siz bu işlerin pirisiniz

teşekkür ederim bütün önerilerinizi dikkate alacağım fakat dediğim gibi bütçem söylediğiniz mouseden biraz daha fazla olduğu için daha iyi vardır diye düşünüyorum bilmem yanılıyor muyum
bahsettiğim xrades mousepaddi kendi kullandığım mouse steelseries sensei ten zamanında e sporcuların en çok tercih ettiği mouse aynı zamanda viper minim de var elim küçük olduğu için viper miniyi kullanıyorum fakat sensei ten konusunu araştırmanızı öneririm kıyas aşamasında güncel fiyatını bilmiyorum fakat muhtemelen o fiyatların üstünde değildir

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,991
İsim
Hasan
Aqya control alabilirsin.

Acelem var dersen daha pahalı ama trden alabilirsin.

Mouse için max bütçeni tutuş stilini, önvrki kullandığın mouseları ve el boyutunu belirtmen lazım.

Klasse pro değil de klasse longteng'ler iyidir ama bütçen varken attığım mousrepadlere bak önce.

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
bahsettiğim xrades mousepaddi kendi kullandığım mouse steelseries sensei ten zamanında e sporcuların en çok tercih ettiği mouse aynı zamanda viper minim de var elim küçük olduğu için viper miniyi kullanıyorum fakat sensei ten konusunu araştırmanızı öneririm kıyas aşamasında güncel fiyatını bilmiyorum fakat muhtemelen o fiyatların üstünde değildir
1050-1500 arasıymış mobilden yazdığım için yazdıktan sonra bakabildim 😅

cxngizhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
CENGIZHAN

Mouse için max bütçeni tutuş stilini, önvrki kullandığın mouseları ve el boyutunu belirtmen lazım.

Klasse pro değil de klasse longteng'ler iyidir ama bütçen varken attığım mousrepadlere bak önce.
bunları belirtmem gerekirse şu an da rival3 mouse kullanıyorum ve tutuş şeklim fingertip claw arasında gibi bir şey mouse bütçem ise 3500 civarlarında en fazla superlight bakıyordum baya araştırmıştım kimisi sorunları var diyor kimisi o fiyatı hak etmiyor daha güncel mouse öneriyorlar o yüzden bu mouseye karar verdim eğer ki düşüncem yanlışsa beni yönlendirmenizi isterim çünkü pişman olmak istemem

yani dediğim gibi söylediğiniz sensei ten mouse 1500tl alacağımı söylediğim mouse 3500tl aralarında çok fazla kalite performans farkı olmaz mı

söylediğiniz her iki mousepade de baktım ilk attığınızın fiyatı iyi olabilir sorduğunuz soruya cevap vermek gerekirse ayın 5'inde maaş alacağım 5'inden sonra sipariş vereceğim o nedenle 10 günlük bir zamanım var

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Emre Altun
Klasse Longteng öneririm. Hem fiyatı uçuk değil hem de güzel bir mousepad.
IMG_20231025_130111.jpg

cxngizhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
CENGIZHAN
Alıntıyı görüntüle
teşekkür ederim farklı bir öneri gelmezse bunu alırım dediğiniz gibi fiyatı uçuk değil kullanıyorsunuz ve tecrübelerinize dayanarak öneriyorsunuz o yüzden iyi olduğunu düşünüyorum teşekkürler öneriniz için

Alıntıyı görüntüle
amazon yorumlarını okudum pürüzlü olduğundan bahsetmişler çoğunluk olarak pürüzlü oluşu çok rahatsız ediyor mu performansı etkiler mi bu konu da ki düşünceleriniz neler ?

Bay Yaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmet yaman
Merhaba hocam
Bir arkadaş daha önermiş bende klasse longteng kullanıyorum hibrit hem speed hem control yüzey baya kaliteli tavsiye ederim.
Mouse olarak darmoshark n3 kullanıyorum daha sonradan aliexpress üzerinden 2k hz alıcısını aldım. Bu şekilde kombinlerseniz en ucuz 2k kablosuz mouseye sahip olursunuz.

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    2.5 MB · Hit: 35
Top Bottom