Neler Yeni

Realme GT 2 Pro 8GB/128GB - 12999TL

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet

şahin doğan

80+ Platinum
önceden mi veriyordu hala veriyolar mı . Ben arkadaşıma vatandan aldırdımda bugun ama konuşma fırsatı bulamadım bana da vermişler midir :D
İlk 2 gün veriyorlardı sonrasını bilmiyorum.

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
Hocam ben en son umudu kestim İStanbul da oturuyorum hiç bir yerinde yok kocaelinde bile yok son çare eski bir arkadaşım vardı ankarada ona parayı havale ettim ona aldırdım. Çevreniz varsa eğer Ankarada stok diğer illere göre fazlaymış. Arkadaşımın dedğine göre ama millet 2şer 3er alıp gidiyormuş.

edizb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
ediz buyruk
Hocam ben en son umudu kestim İStanbul da oturuyorum hiç bir yerinde yok kocaelinde bile yok son çare eski bir arkadaşım vardı ankarada ona parayı havale ettim ona aldırdım. Çevreniz varsa eğer Ankarada stok diğer illere göre fazlaymış. Arkadaşımın dedğine göre ama millet 2şer 3er alıp gidiyormuş.
ankarada nerede var knk ben ankaradayım ankamall gittim bugün ilerleyen günlerde gelecek dedi vatan çalışanı

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
ankarada nerede var knk ben ankaradayım ankamall gittim bugün ilerleyen günlerde gelecek dedi vatan çalışanı
Knk biz vatan sincan şubesinden aldık ama eryamanda da vardı ikindi vakitlerinde

Top Bottom