Neler Yeni

Redmi Note 11 Pro IMEI atılabilir mi ?

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Semih
Arkadaşlar telefon yeni çıktı 1 ay falan oluyor herhalde.Almayı düşünüyorum ancak imei atılmama gibi bir sıkıntısı varmıdır acaba ?
Note 10 pro atılmıyor yazıyor her yerde ancak arkadaşımda var attırdı sıkıntısız şekilde çalışıyor.Çekmeme gibi vs bir problem yok.

Sizce imei atılabilir mi bu telefona ?
Mediatek Dimensity 920 işlemci.

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Ayberk Albayrak
Atılıyor ama atmıyorlar, yasak deyip geçiştiriyorlar yada İmei süresi uzatma diye bir işlem var süresini uzatıp bitince tekrar gel diyorlar, sürekli müşterisi yapmak istiyor gibi bi olay var telefoncular arasında.
Atmak isteyen atıyor bu arada iyi bir yer bulman gerekli.
Benim kuzenimde poco x3 vardı 2 sim girişinin de imei gitti telefon şebeke olarak kapandı.
Telefonculara sorduk buna imei atılmaz deyip geçiştirdiler.
Kuzenin arkadaşının bir tanıdığı bir telefoncu varmış bizi oraya yönlendirdi.
Telefoncuya söyledik imei atabilirmisiniz falan, yok atamayız ama süre uzatma işlemi yapabiliriz dedi.
Bizi yönlendiren arkadaşın adını söyleyince tamam o zaman hallederiz dedi,
Kapanmayan imei attılar telefona şuan sıkıntısız kullanıyor.
Demek istediğim her yerde atmazlar.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Atılıyor ama atmıyorlar, yasak deyip geçiştiriyorlar yada İmei süresi uzatma diye bir işlem var süresini uzatıp bitince tekrar gel diyorlar, sürekli müşterisi yapmak istiyor gibi bi olay var telefoncular arasında.
Atmak isteyen atıyor bu arada iyi bir yer bulman gerekli.
Benim kuzenimde poco x3 vardı 2 sim girişinin de imei gitti telefon şebeke olarak kapandı.
Telefonculara sorduk buna imei atılmaz deyip geçiştirdiler.
Kuzenin arkadaşının bir tanıdığı bir telefoncu varmış bizi oraya yönlendirdi.
Telefoncuya söyledik imei atabilirmisiniz falan, yok atamayız ama süre uzatma işlemi yapabiliriz dedi.
Bizi yönlendiren arkadaşın adını söyleyince tamam o zaman hallederiz dedi,
Kapanmayan imei attılar telefona şuan sıkıntısız kullanıyor.
Demek istediğim her yerde atmazlar.
Tanıdığım sağlam dost, yakın var hocam.Ancak daha sormadım yoğunluktan.Bu yeni cihazlarda RSA kilidi mi ne var ya ondan dolayı açtım forumuda.Teşekkürler cevap için.

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Arkadaşlar telefon yeni çıktı 1 ay falan oluyor herhalde.Almayı düşünüyorum ancak imei atılmama gibi bir sıkıntısı varmıdır acaba ?
Note 10 pro atılmıyor yazıyor her yerde ancak arkadaşımda var attırdı sıkıntısız şekilde çalışıyor.Çekmeme gibi vs bir problem yok.

Sizce imei atılabilir mi bu telefona ?
Mediatek Dimensity 920 işlemci.
Artık çoğu Redmi cihazda bile RSA koruması var ancak bu kilidi kırmayı başarabilen insanlar mevcut. Yalnız naçizane tavsiyem bunu denememeniz yönünde. Henüz çok yeni bir cihaz olduğu için işlemcinin ve cihazın desteği var mı bakmak araştırmak lazım ama yasa dışı bir işlem olduğu için destek vermeyeceğim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,539
Üyeler
140,515
Son üye
hipopotam
Top Bottom