Neler Yeni

RTX 3060Ti'mi RTX 3060 12GB'mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir Gültekin
Arkadaşlar kararsız kaldım acaba hangisi daha iyi? RTX 3060Ti 8GB var vRam'i düşük bir yandan RTX 3060 12GB var vRam'i yüksek ama Performansta biraz geri Ti'ye göre hangisi acaba?

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
ege
3060ti aralarında çok fark var

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Erdem çay
Yani lafı uzatmadan direk bizim için önemli olan performans değilmi düşük vr ram evet eksi ama yüksek vram düşük kart almaktansa düşük vram li yüksek güçlü kartı almak bana daha mantıklı geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir Gültekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hani 1080P monitörüm var ama ileride sıkıntı çıkarır mı bu vRam sıfır hazır sistem alacağım DART1 sistem itopyadan da kararsızım kaç gündür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de AMD GPU alsam NVIDIA RTX'i kullanamayacağız o sorun var RTX olan oyunları biraz deneyimleyeceğim vRam sorun yaratmaz ise Ti'yi almak isterim de bu NVIDIA neden Ti'ye 12G takmamış anlayamadım :D

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Ömer
Hani 1080P monitörüm var ama ileride sıkıntı çıkarır mı bu vRam sıfır hazır sistem alacağım DART1 sistem itopyadan da kararsızım kaç gündür

Bir de AMD GPU alsam NVIDIA RTX'i kullanamayacağız o sorun var RTX olan oyunları biraz deneyimleyeceğim vRam sorun yaratmaz ise Ti'yi almak isterim de bu NVIDIA neden Ti'ye 12G takmamış anlayamadım :D
3060ti almak çok daha mantıklı daha uzun ömürlü olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir Gültekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pazartesi Ankara'ya gideceğiz oradan Itopya mağazasından DART1 sistemini alabilir miyim acaba elden direk onuda merak ediyorum parçaları direk montaj yapıp verirlermiyki

phopshen

80+ Bronze

Fazla vram isteyecek oyun oynamayacaksan bence 12gb'a gerek 3060ti yeterli olur

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,070
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Tartışmasız 3060Ti hatta Gddr6x olanı. 3060'da yüksek ram olabilir ama çekirdeği çok zayıf, başarısız bir kart.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
yusuf ecer
Kesinlikle 3060ti. Bu vram olayı darboğaz gibi ağızdan ağıza gitmeye başladı, büyütülüyor. Bu kartlar zaten 1080p için yapılmış giriş seviye modeller. 8gb vramin yetmeyeceği 2-3 optimizasyonu bozuk oyun var. Daha güçlü kartlarda vram önemli ama giriş seviyede performansa bakmalısın.

amd kartlardada ışın izleme var fakat çok iyi değil

Top Bottom