Neler Yeni

Rusça nasıl öğrenebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,767
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Alfabeyi ve basit birkaç grammer kuralını biliyorum kelimeleri de akıcı bir şekilde okuyabiliyorum ama kapsamlı bir kurs bulamadım. Alfabe farklı olunca araştırma yapmak da zor oluyor o dilde bir şey aratamıyorum.
Kendi kendine Rusça öğrenen varsa cevaplarsa sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
Ben şimdi İngilizce ve Almanca çalışıyorum hellotalk ve ios için tandem kullanıyorum bunlar ile dili bilen kişiler ile çalışıp , yardım alırsan daha iyi öğrenirsin rusça biraz zor bir dil çünkü .

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
Mehmet
Alfabeyi ve basit birkaç grammer kuralını biliyorum kelimeleri de akıcı bir şekilde okuyabiliyorum ama kapsamlı bir kurs bulamadım. Alfabe farklı olunca araştırma yapmak da zor oluyor o dilde bir şey aratamıyorum.
Kendi kendine Rusça öğrenen varsa cevaplarsa sevinirim
Neden öğreneceksin (düşündüğüm şey değildir umarım)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,767
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden öğreneceksin (düşündüğüm şey değildir umarım)
Kulağa güzel geliyor ve diğer Slav dillerini de çoğunlukla anlayabiliyorsun yarın bir gün atıyorum Çekçe öğrenmek istedim işim daha kolay oluyor.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
İsmi ismi.
Yani hocam biraz rusça öğrenmeye çalışmıştım bana çok hoş gelmedi işe yarayacak kısımları var tabi Rusya adlı ülkenin anadilinden bahsediyoruz ancak ben tamamen şahsi kararımla bıraktım. Dediğiniz gibi alfabede falan sorun yaşamazsınız ben kısa bir sürede çözmüştüm alfabeyi, kapsamlı eğitim dediğinizi karşılıyor mu bilmem ancak Haluk Tatar bakabilirsiniz.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
cs oynayarak konuşmanı geliştirebilirsin

Top Bottom