Neler Yeni

Ryzen 7 5700X İşlemciye Geçiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bünyamin Zobu
Telefon veremem kusura bakmayın 39 yaşındayım öyle her an müsait olamam, eş, çocuk, iş falan anlayacağınızı düşünüyorum. Kasanızın marka modelini söylemişsiniz zaten, uymaması mümkün değil içiniz rahat olsun. Siz link verdiğim parçaları alıp geçin. (y) Ben ve diğer forum üyeleri elimizden gelen yardımı yaparız zaten.
Hocam şimdi ben DDR 4 sistem kullanıyorum ya ekran kartı nasıl uycak DDR 5 sisteme onu anlayamadım o zaman dediğiniz parçaları ben siparişini veriyorum şimdi DDR 5 platformuna geçiş yapıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartında sizin düşündüğünüz gibi bir DDR kavramı yok.GDDR6 olarak belirttiği şey farklı bir şey.
he şimdi oldu hocam çok teşekkürler :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal

Ekler

• IMG_7848.jpeg
    IMG_7848.jpeg
    353.3 KB · Hit: 10

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Yunus Emre Gül
Hocam şimdi ben DDR 4 sistem kullanıyorum ya ekran kartı nasıl uycak DDR 5 sisteme onu anlayamadım o zaman dediğiniz parçaları ben siparişini veriyorum şimdi DDR 5 platformuna geçiş yapıyorum

he şimdi oldu hocam çok teşekkürler :D
GDDR6 dediği kısaca ekran kartının kendi belleklerinin türüdür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
Bu senin kartın 4 te nasıl çalışıyorsa 5 te de çalışır demektir hocam 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bünyamin Zobu
Telefon veremem kusura bakmayın 39 yaşındayım öyle her an müsait olamam, eş, çocuk, iş falan anlayacağınızı düşünüyorum. Kasanızın marka modelini söylemişsiniz zaten, uymaması mümkün değil içiniz rahat olsun. Siz link verdiğim parçaları alıp geçin. (y) Ben ve diğer forum üyeleri elimizden gelen yardımı yaparız zaten.
Hocam birde bana iki fan önerir misiniz benim kasanın üstündeki fanların birisi çok ses yapıyor onu değiştireyim 2 tane rgbli sessiz çalışan fan önerisi yaparsanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
Fotom başka yere mesajım başka yere gitmiş sitenin devreleri yandı 😂

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Sercan SAYİT
Bugün ekran kartınızı pci-express slotu olan tüm anakartlara takabilirsiniz, ister 20 sene önce çıkmış işlemcili bir platform olsun ister yeni çıkmış bir sistem olsun bu fark etmez. Sistemimi güncellerken AGP mi PCI ekran kartı mı alacağım sistemime sorularını çooooooook uzun seneler önce geride bıraktık. Siz bize güvenin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bünyamin Zobu
Fotom başka yere mesajım başka yere gitmiş sitenin devreleri yandı 😂
hocam gecenin 2:20 si normal :D o değil de anlık nasıl DDR 5 e geçtik onu anlamadım :D

Bugün ekran kartınızı pci-express slotu olan tüm anakartlara takabilirsiniz, ister 20 sene önce çıkmış işlemcili bir platform olsun ister yeni çıkmış bir sistem olsun bu fark etmez. Sistemimi güncellerken AGP mi PCI ekran kartı mı alacağım sistemime sorularını çooooooook uzun seneler önce geride bıraktık. Siz bize güvenin.
Hocam parçaları sipariş veriyorum montajı bir şekilde hallederiz artık video izleyerek veya bilgisayarcıya götürüp yaptıracağız :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
Hayırlı olsun ama neleri sipariş vereceğini karıştırma bak o arkadaşım attığı işk mesajdakilere göre hareket et, 7 5700x i kafandan sil 😂

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Yunus Emre Gül
hocam gecenin 2:20 si normal :D o değil de anlık nasıl DDR 5 e geçtik onu anlamadım :D

Hocam parçaları sipariş veriyorum montajı bir şekilde hallederiz artık video izleyerek veya bilgisayarcıya götürüp yaptıracağız :D
Sipariş verdigin şeyleri paylaşır mısın bir bakalım

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
963
İsim
emir yapar

Cidden nasıl geçtin az önce 5600’e geçeceğim konusu açtın, cevaplar yazdım hatta. Şimdi 5700X açmışsın, konu içerisinde de Ddr5’e geçmeye karar vermişsin. 😀😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bünyamin Zobu
Cidden nasıl geçtin az önce 5600’e geçeceğim konusu açtın, cevaplar yazdım hatta. Şimdi 5700X açmışsın, konu içerisinde de Ddr5’e geçmeye karar vermişsin. 😀😀
Hocam çok anlık oldu ya kusura bakmayın sizleri de meşgul ettim :D

Top Bottom