Neler Yeni

S21 FE vs X6 Pro Kamera

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Kafam biraz dağıldı açıkçası telefon kameraları neye bakılarak iyiliğini anlıyoruz bilmiyorum benim bildiğim diyafram açıklığına göre bakılıyor fakat s21 fe kamerası iyi diyorlar ben X6 pro almayı düşünüyorum kararımı değiştirmez herslde kamera ama genede sorayım öğrenmek için S21 FE de F1.8 kamera var X6 Proda F1.7 ayrıca x6 pro 64 mp hangisi dahs iyi anlamadım?

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
Celal Smyrna
Kafam biraz dağıldı açıkçası telefon kameraları neye bakılarak iyiliğini anlıyoruz bilmiyorum benim bildiğim diyafram açıklığına göre bakılıyor fakat s21 fe kamerası iyi diyorlar ben X6 pro almayı düşünüyorum kararımı değiştirmez herslde kamera ama genede sorayım öğrenmek için S21 FE de F1.8 kamera var X6 Proda F1.7 ayrıca x6 pro 64 mp hangisi dahs iyi anlamadım?
sensör aynı bile olsa samsungun kamera arayüzündeki fotoğraf ve video işlemesi daha iyi çalıştığından samsunglar genelde önde oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
Samsung yazılım stabilizasyonu ve görüntü işlemesi ile öne geçiyor aktif s21fe kullanıcısı olarak sorularını alabilirim.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
X6 pro tercih ederdim. Bir çok yapancı incelemede kamerasının yeterli olduğu testlerde belli. Üstelik daha güncel bir işlemci ve cihaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Taha Kenan
S21 Fe kullanıyorum ilk çıktığından beri, İphone 13ten daha güzel fotoğraflar çekiyorum

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sensör aynı bile olsa samsungun kamera arayüzündeki fotoğraf ve video işlemesi daha iyi çalıştığından samsunglar genelde önde oluyor.
hm marka farkıda biraz sanırım

S21 Fe kullanıyorum ilk çıktığından beri, İphone 13ten daha güzel fotoğraflar çekiyorum
o kadarmı

Samsung yazılım stabilizasyonu ve görüntü işlemesi ile öne geçiyor aktif s21fe kullanıcısı olarak sorularını alabilirim.
Başka bi sorum yok kamera hakkında teşekkürler

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
en koyu Apple'cı olarak burada ben olsam ikinci el iPhone 11-12 tercih ederdim
şaka şaka
kamerada teknik özelliklere kağıt üzerindeki şeylere çok takılmamak lazım lenslerin kalitesi çok önemli mesela öncelikle gözüne hangisi hoş geliyorsa onu seç ama samsungun görüntü işlemesi ve uyumluluğu daha iyi olacaktır
zaten pocco realme redmi one gibi markalara çok sıcak bakmıyorum yazılımsal sorun çıkarma ihtimalleri yüksek android alınacaksa bence samsung alınmalı

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Umut Şener
X6 pro daha uzun ömürlü olur kamerası bir tık daha iyi diye eski bir Samsung'a para verme zaten pili de çabuk bitiyor ve hızlı şarjı yok

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
en koyu Apple'cı olarak burada ben olsam ikinci el iPhone 11-12 tercih ederdim
şaka şaka
kamerada teknik özelliklere kağıt üzerindeki şeylere çok takılmamak lazım lenslerin kalitesi çok önemli mesela öncelikle gözüne hangisi hoş geliyorsa onu seç ama samsungun görüntü işlemesi ve uyumluluğu daha iyi olacaktır
zaten pocco realme redmi one gibi markalara çok sıcak bakmıyorum yazılımsal sorun çıkarma ihtimalleri yüksek android alınacaksa bence samsung alınmalı

öyle fakat X6 Pro HyperOS yazılımı ile geliyor hiç şikayet gelmedi daha miui yazılımda donmalar olduğu söyleniyordu bazen fakat incelemelerde hyperosda öyle bir şey yok android 14 ile geliyor x6 pro 3 yıl güncelleme garantisi var ve xiaomi bu telefonları unutmayacağını söyledi belki gelişmeye devam eder bilmiyorum fakat s21 fe özelliklerinden çok daha iyi oldugunu dusunuyorum donanım olarak kamerada gayet yeterli bence hatta babam düz S21 kullanıyor karşılaştırmalarda kamera nerdeyse aynı sırf az bi kamera farkı için S21 FE almam bana kalırsa marka farkı dencek olursada poco şu sıralar çok yükselmeye başladı ve samsung tam tersine geriliyor özellikle s24 serisi için hiç iyi incelemeler almadım eğer param olsa iphone tercih ederim tabii ki yazılım farkı çok büyük hem yeni modelleri oyunlardada sıkıntı çıkartmaz ama o kadar paraya sahip degiliz 😊

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,924
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
21FE kamera olarak bariz iyidir ama X6 Pro da işlemci olarak bariz ÇOK daha iyi. Tercih biraz. Realme GT2 de bir seçenek olur o bütçede

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
21FE kamera olarak bariz iyidir ama X6 Pro da işlemci olarak bariz ÇOK daha iyi. Tercih biraz. Realme GT2 de bir seçenek olur o bütçede
oda doğru fakat gt2 tercih etmem ben görünüşü hoşuma gitmiyor onun dışında donanım olarak ekran seçeneğinde x6 pro daha önde kamera açısından aşırı fazla bi fark yok bence tabi fark var ama abartı değil işlemci açısından belirgin farkla tabii ki x6 daha iyi biri ufs 3.1 biri 4.0 kullanıyor oda dahil ayrıyetten zaman farkıda var gt2 android 12 ile geldi x6 pro android 14 ile geldi eğer illa kameram daha iyi olsun gerisi önemsiz deniliyorsa gt2 tercih edilebilir fakat performans açısından ikiside aynı fiyatta olduğu için kesinlikle x6 pro tercih ederim

Top Bottom