Neler Yeni

S21 mi iPhone 11 mi se 2020 mi

şahin doğan

80+ Platinum
İos dan geçeceğim hocam benim için face ıd hiç önemli deil olsa bile kullanmam yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam face ıd ekran değiştirilmeden bozulmuş ekranı çizdiği için değiştirmiş ve satıcıyı tanıyorum şuan kullandığım cihazıda ondan aldım
Her seferinde şifre girmek yormayacaksan ve İOS'dan geçtiğin için 11 al.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
kilan embappe
1001 defa S21 bence

• Beğen
Reaksiyonlar: Deep

Deep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yılmaz Hepkorucu
Hocam ne havası ya elma ile havalı mı olunur alırım pazardan elma arkasına yapıştırırım biter.yani benim amacım havalı olmak değil ha olmussun ha olmamışşın benim için farketmez benim için önemli olan cihazın performansı elması değil ama iPhone alırsam mesela bütçe biriktirim ve iphone satıp üst modellere geçebilirim iphone nun piyasası iyi olur diye biliyorum ayrıca airdroop hiç kullanmadım ve hiç kullanan görmedim ve benim çevremde iphone kullanan yok bu dediklerime göre ne önerirsiniz ve şuan da iphone kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

@şahin doğan hocam müsaitseniz konuya el atabilirmisiniz
Bende aynı şeyden bahsediyorum zaten bencede havalı olmuyorsun ama öyle düşünenler az sayıda değil yani. Bende Samsung s21 ultra kullanıyorum, cihazı aldığım zamanda aynı fiyata Iphone 12 benim için bir seçenek bile olmamıştı. Çok paran yoksa Iphone alınmaz.

Top Bottom