Neler Yeni

Android S23 Ultra - Server kayıt için GÖRÜŞME YAPTIM!

TheworstD32132

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Sencer
İleride bende düşünüyorum ama ilimde bir halt yok, kaçak s23 ultra satan var mıdır diye düşünüyorum.

Kratost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Aksin
Merhabalar, kocaelindeki arkadaşın iletişim bilgilerini alabilir miyim ? Fiyat soracağım

Palo DAYI

80+ Silver
beyler
Telefon durumu resmi yaziyor banka uygulamalarinda da herhangi bir sikinti yasamadim su ana kadar
Hayır herhangi bi sorun olmadı 2 imei yaptım 2side rahat kullanıyorum.
Hiç hatırlayamıyorum
beyler rıca etsem bu knuda bana yardımcı olurmusunuz s23 yada yd s23ultra alıcam sızler sanırım server kayıt yaptırmışsınız konuyu falza okuyamadım ne nasıl oluyor aydınlatabılırmısnız

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
beyler

beyler rıca etsem bu knuda bana yardımcı olurmusunuz s23 yada yd s23ultra alıcam sızler sanırım server kayıt yaptırmışsınız konuyu falza okuyamadım ne nasıl oluyor aydınlatabılırmısnız
Olay şöyle.

Telefon alıyorsun bi yerden veya benim tanıdığım biri var uzaktan server kaydı yapıyor.

İki tane kullanılmayan telefon imesi lazım saha sağlam olur. Uzaktan telefona pc ile server kaydı yapıyor bitiyor.

Güncelleme vs her türlü alırsın herhangi bi kaybı yok. Pass ve güvenli klasör hariç

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Olay şöyle.

Telefon alıyorsun bi yerden veya benim tanıdığım biri var uzaktan server kaydı yapıyor.

İki tane kullanılmayan telefon imesi lazım saha sağlam olur. Uzaktan telefona pc ile server kaydı yapıyor bitiyor.

Güncelleme vs her türlü alırsın herhangi bi kaybı yok. Pass ve güvenli klasör hariç
S24 Ultra da Pass ve güvenli klasör de çalışıyormuş ama sadece duydum öylemi görmedim.

Pass ve güvenli klasör lazım mı hayır onun yerini dolduracak tonla program var

Palo DAYI

80+ Silver
Olay şöyle.

2 telefon sartmı bosta 1 telefon var bendekı telefonda suan androıd fakat pedere varıcem yanı kullanılacagı ıcın sıkıntı olur

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
2 telefon sartmı bosta 1 telefon var bendekı telefonda suan androıd fakat pedere varıcem yanı kullanılacagı ıcın sıkıntı olur
Şart değil ama daha iyi olur . İmei atılan telefona öbür telefon kullanılmaması gerekiyor

Palo DAYI

80+ Silver

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
2 telefon olmadan ımeı nerden bulcam hocam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam telefonu nerden aldınız acaba
Facebook grubundan bulmuştum. Baya yardım etti ilgili biriydi

Palo DAYI

80+ Silver
Top Bottom