Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

bbsailors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
alperene enes
aaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh dalga geçiyorlar resmen
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhaba herkese kolay gelsin. geçen haftadan beri bende uğraşıyorum sırf bunun içinde üye oldum. dün tekrar yazdım ve görüşmeden sonra bana aşağıdaki e postayı attılar. sanki telefon imeisini öğrenmek istiyorum gibi alakasız bir cevap geldi.

Alıntıyı görüntüle
hocam senle de dalga geçmişler kaale almıyorlar artık sallıyorlar

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-11-20 020033.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-20 020033.png
    339.9 KB · Hit: 168

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
Ben tekrardan bağlandım ve talep oluşturuldu olumsuz yanıt gelirse iade edin diyorlar. :DDDD

Hukuki açıdan bilgisi olan var mı bu konuyla alakalı?

@Abdullah Hacıgül abi sen bi el atsan duruma? Eminim sen net bir şeyler öğrenirsin.

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Beguile
Şaka gibi. Günlerdir bekliyoruz her çalışan farklı şeyler söylüyor. Telefonu alalı 7 gün, teslim edileli 5 gün geçti hala kullanamıyorum...

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alparslan Özdemir
merhaba herkese kolay gelsin. geçen haftadan beri bende uğraşıyorum sırf bunun içinde üye oldum. dün tekrar yazdım ve görüşmeden sonra bana aşağıdaki e postayı attılar. sanki telefon imeisini öğrenmek istiyorum gibi alakasız bir cevap geldi.

Alıntıyı görüntüle
Siteye bu durumdan üye oldum. Kardeşime de az önce aldım alır almaz talep oluşturdum ama mail i güncellemişler 😂 gsb linki eklemişler sadece

Ekler

• 3e298566-5b6f-45cd-962e-3703c3524d9f.jpeg
    3e298566-5b6f-45cd-962e-3703c3524d9f.jpeg
    153.6 KB · Hit: 146

bbsailors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
alperene enes
şimdi bidaha aradım mh yi düzgün biri çıktı arada bi denk geliyo nadir dün dediğim gibi hala çalışma yapılıyor bilgiler toplanmış işlem yapılcağı zaman toplu bir bilgilendirme yapılcak mail ile dedi ama tarihi belli değil biraz daha beklememiz gerekiyormuş... bazı mhler oto mesajla konuşuyor ekran görüntüsü de atmıştım onlara en düşük yorumu verin arkadaşlar amazonun mh memnuniyet zımbırtısı sert sıkı biraz biliyosunuz ***** ***** bilgi veriyor bazıları herkes farklı bişey diyor... iade yolu gözüktü gibi bakalım bir iki gün dhaa bekleyelim

Kimyeniki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Zeynep Elmas
şimdi bidaha aradım mh yi düzgün biri çıktı arada bi denk geliyo nadir dün dediğim gibi hala çalışma yapılıyor bilgiler toplanmış işlem yapılcağı zaman toplu bir bilgilendirme yapılcak mail ile dedi ama tarihi belli değil biraz daha beklememiz gerekiyormuş... bazı mhler oto mesajla konuşuyor ekran görüntüsü de atmıştım onlara en düşük yorumu verin arkadaşlar amazonun mh memnuniyet zımbırtısı sert sıkı biraz biliyosunuz ***** ***** bilgi veriyor bazıları herkes farklı bişey diyor... iade yolu gözüktü gibi bakalım bir iki gün dhaa bekleyelim
İyide iade etsek düzgün faturalı telefonu nereden alacağız? Amazon imei eklemiyor Hepsiburada tc no eklemiyor Trendyol ikisinide eklemiyor Kurumsal olmayan satıcılara da güvenemiyorum

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Emin

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
Arkadaşlar
Almayın işte niye alıyonuz. Aldık , paramızla rezil olduk 26 sayfa ne anlatıyoruz usta.
Ne rezil olması? Neyin sabırsızlığı bu? Hallolmazsa sorun iade etme hakkın var zaten. Alıp şansını denemenin ne zararı var? Diyelim ki halloldu sonra almayınca niye pişman olsun insanlar?

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Emin
Arkadaşlar

Ne rezil olması? Neyin sabırsızlığı bu? Hallolmazsa sorun iade etme hakkın var zaten. Alıp şansını denemenin ne zararı var? Diyelim ki halloldu sonra almayınca niye pişman olsun insanlar?
1 haftadır kapalı pakette duruyor telefon evde. Cuma günü iade edicem çünkü 15 günü geçsin istemiyorum. Amazon 30 gün iade diyor ama onada güvenim yok artık adamların kurallarında yazıyor faturada IMEI belirtilir diye ama ona uymayan 30 günede uymaz. Yasal olarak 15 gün olduğu için 14. gün iade edicem. Olacak mı olmayacak mı stresinden aldığıma pişman oldum açıkcası başkası nasıl düşünür bilmem.

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
1 haftadır kapalı pakette duruyor telefon evde. Cuma günü iade edicem çünkü 15 günü geçsin istemiyorum. Amazon 30 gün iade diyor ama onada güvenim yok artık adamların kurallarında yazıyor faturada IMEI belirtilir diye ama ona uymayan 30 günede uymaz. Yasal olarak 15 gün olduğu için 14. gün iade edicem. Olacak mı olmayacak mı stresinden aldığıma pişman oldum açıkcası başkası nasıl düşünür bilmem.
Senin düşüncen brom. Saygı duyarım. Ben alalı 1 hafta dahi olmadı. Beklemenin bir zararı yok. Duruma göre hallolmazsa ben de iade edeceğim.

MrRob0t20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Kadir Koç
Az önce konuştuğum müşteri temsilcisi aradı. Sipariş numaramı aldı. İmeilerden 1 tanesinin bugün ekleneceğini faturanın elime ulaşmasının zaman alacağını söyledi.
başvuru yapmak için 2 imei nosu da lazım ama. 2 imei içeren telefonlar için 2 imei numarasını da yazmamızı istiyor başvuru yaparken nasıl olucak o iş?

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Faturanızdaki eksik bilgiler giderilecek ve güncellenecek bu durum bu hafta tamamlanmış olur.

Bu konuda yoğunluk var dedi müşteri hizmetleri gün veremem ama bu hafta içinde tamamlanmış olur bilgisini verdi

başvuru yapmak için 2 imei nosu da lazım ama. 2 imei içeren telefonlar için 2 imei numarasını da yazmamızı istiyor başvuru yaparken nasıl olucak o iş?
Ne olur olmaz ek olarak talep kısmına 2 imei nin de olmasını istedim bakalım olacak mı umarım dikkate alınır.GSB yi aradığımda 2 imeinın olması daha sağlıklı olur dedi.

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom