Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy Buds 3 Pro 4499 TL

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Mehmet Eyüp Atan

BabaVoss7

80+ Silver
evet benim açımdanda tek sıkıntı yarın elimdeki buds 2 proyu başkasına vermek olucak bir hafta beklerim diyodumda bi ay biraz mağdur edicek gibi yapıcak bişe yok.

Frkan26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Furkan
Daha piyasaya sürülmeden sıkıntıların çıkması hayır olsun 😄

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,497
İsim
Oğuz Oğuz
Bugünde kargoya vermediler. Galiba Ağustos sonu bekleniyor.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,497
İsim
Oğuz Oğuz
Şöyle bir gelişme olmuştu. Ben Ağustos sonu mu kargolanacak diye mi mh'yi aramıştım. Onlarda bana geçen hafta pazartesi bu hafta sonuna kadar kargolanacak demişlerdi. Bende bunu duyunca galiba sorunlu serileri gönderecekler demiştim. Ama bugün pazartesi ve hala kargolanmadi. Galiba Samsung gerçekten geri toplatmis. Çünkü 20 gündür hazırlanıyor aşamasında kalamazdı. MH öyle diyince tam tersi düşünmüştüm ama galiba onlarda bilmiyor.

Şöyle bir gelişme olmuştu. Ben Ağustos sonu mu kargolanacak diye mi mh'yi aramıştım. Onlarda bana geçen hafta pazartesi bu hafta sonuna kadar kargolanacak demişlerdi. Bende bunu duyunca galiba sorunlu serileri gönderecekler demiştim. Ama bugün pazartesi ve hala kargolanmadi. Galiba Samsung gerçekten geri toplatmis. Çünkü 20 gündür hazırlanıyor aşamasında kalamazdı. MH öyle diyince tam tersi düşünmüştüm ama galiba onlarda bilmiyor.
Herkesin yine birbirinden bihaber olduğu bi durum.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,497
İsim
Oğuz Oğuz
Evet beni de aradilar şimdi 1 Eylülde kargolanacakmis ve ek olarak alt limitsiz 1000tl hediye çeki tanimlanacakmis :D.
Zaten ucuza aldık 1000 lira daha kâra geçtik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni seri gelsin sorunlu geleceğine, bekleriz.
Sana hediye çeki verdiler mi?

Son düzenleme:
Top Bottom