Neler Yeni

Sanırım intihar edicem

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Takmamaya çalış kafana kafana taktıkca daha kötü olursun
Aklını boşalt düşüncelerini boşalt rahatlamaya çalış

Alex Mason

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Kağan
Ne nasibi kanka :D inat olsun diye intihar edip kader nasip dediğin şeyi bozabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ateist olmaktan başka seçeneğim yok evrime inaniyorum
Dostum yanlış anlama ama sen daha evrimi tam olarak anlamamışsın evrime tüm dinler inanabilir çünkü evrim bir doğa kanunudur. Ateist olmana gerek yok bundan dolayı sana önerim evrimi iyice araştırman.

HüseyinG

80+ Bronze
Gerçekten artık yaşamaktan bıktım tadı tuzu yok hic bir şeyden zevk alamıyorum artık motorsiklet hariç aldığım anakartın sorunlu cikmasi ve sabahtan beri onunla ugrasmam bugun iyice baydi beni, gelecek kaygısı, ask hayati hic bir seyle ugrasamam artık kendinize iyi bakın dostlar
Ya saçmasapan konuşma anakart arızalı geldi diye intihar mı edilir? Senin gibilerin sosyal medya kullanması yasaklanmalı. Bir sokmuşsunuz kafanıza yok hayat tat vermiyor, yok her şey ters gidiyor. Kardeşim her dara düşen intihar mı ediyor. Şu dünyada her şey allahtan gelir. Dertte allahtan sıhhatte allahtan. Dua et allah başına başka dert vermesin.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
767
İsim
:(
Dostum yanlış anlama ama sen daha evrimi tam olarak anlamamışsın evrime tüm dinler inanabilir çünkü evrim bir doğa kanunudur. Ateist olmana gerek yok bundan dolayı sana önerim evrimi iyice araştırman.
Alakası yok. Bir daha araştırmalısın

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Beni almadan nereye gidiyon?

nixc0r

80+
Düşünmeye ara var akışına bırak herşeyi

Rahatla biraz

Bktrstv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
North Carolina/Amerika Birleşik Devletleri
İsim
ad soyad
Kendi hayatını zor sanıyorsun o zaman her gün evine ve 3 çocuğuna ekmek götürmek için günlük 40 liraya çalışan baba düşün. Kanser olanları düşün
Ayrıca "ben intihar ediyom" diyip intihar edilmez. Nasibinde ne yazıyorsa o. Nasibinde 80 yaşinda öleceğin de yazıyor olabilir, veya yarın olecegin yaziyor olabilir bilemeyiz

edit: yanlış düşünmüşüm
8. Sınıf din kültürü ve ahlak bilgisi Kader ve kaza ünitesi tekrar et.

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Samet Kapucuoğlu
Yaşamak zevk vermiyormuş kaç yaşındasın ki ? Anakart arızalı geldiyse geri yolla gitsin. Hey Allah'ım senin derdin farklı bir şey yaşam zevki falan değil. İnsan kendi hayatını zevklendirir sen böyle düşünmüyorsun demek ki. Ve intihar edecek olsan SANIRIM diye başlamazsın intihar edersin. Hit almaya çalışma bence. Hadi hit almaya çalışmak değil diyelim yinede öyle bir şey yapamazsın. Yaşın kaç çok merak ettim. O kadar kötü durumda insan var ki ilk onları bir düşün derim. Senin dertlerin ne var bilmiyorum ama bide öbür insanların dertlerini düşün. Hiç ama hiç gerek yok. Ben yılan ve fareyle dolu evde uyudum kalktım paramız yetmedi ev tutmaya ailemle. Trafik kazası geçirdim borçlar içine girdim. Arabam gitti bankalara borçluyum burger kingde çalışıyordum kendime hedef koydum şuan grafikerim. Ve imzada yazan sistem benim için hayaldi borçla bile alabileceğimi düşünmedim hiç bir zaman. Ama bak nasip oldu ve aldım. Psikolojik destek alıyorum antidepresan ilaçları kullanıyorum iğne vuruluyorum haftalık. Bence sende bir üroloji doktoruna gözük

SefaBaba

80+ Silver
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,032
İsim
Safa Uyğun
Gerçekten artık yaşamaktan bıktım tadı tuzu yok hic bir şeyden zevk alamıyorum artık motorsiklet hariç aldığım anakartın sorunlu cikmasi ve sabahtan beri onunla ugrasmam bugun iyice baydi beni, gelecek kaygısı, ask hayati hic bir seyle ugrasamam artık kendinize iyi bakın dostlar
ustam yapma daha pp deki kızla tanışacaksın
@XecAts
Bruh.png

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
yap gitsin (yapmayacağını ikimizde biliyoruz)

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
F
F
F
F
F