Neler Yeni

Sanırım intihar edicem

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Emre
Gerçekten artık yaşamaktan bıktım tadı tuzu yok hic bir şeyden zevk alamıyorum artık motorsiklet hariç aldığım anakartın sorunlu cikmasi ve sabahtan beri onunla ugrasmam bugun iyice baydi beni, gelecek kaygısı, ask hayati hic bir seyle ugrasamam artık kendinize iyi bakın dostlar
Banka hesabım 3 aydır eksi 9000in altına düşmüyor ve üstümde taşıt kredisi var tek sorunun anakart mı?

alex jensen

80+ Silver
Ateist olduğum için sürekli boşa yaşadığımı düşünüyorum istediklerimi yapamadiktan sonra da bir amaci yok bir kac kez binadan atlamaya yeltendim ancak yere carpana kadar ruzgar hissetmek istemiyorum yemedi açıkçası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Durumum kötü olduğu ivin intihar etmek istemiyorum, keşke herkes rahat yasasa en cok istedigim sey bu
o zaman ateist olma git araştır ateizm insanın yaşam hevesini alır bunu efe aydal da diyor ateist adamın hayat amacı evet olmaz diye

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
intihar etmek bir çözüm degil.anlattıklarının hepsi çözülecek sorunlar.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bunlar çözülebilecek sorunlar, intihara ne gerek var?

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Konu sahibi banlanmış. Umarım o dediğini yapmamıştır.
Hocam yapamaz ya, intihar ediyom diyip intihar etmek o kadar da kolay bir şey değil. Tam intihara gidiyorum korkuyorum geri dönüyorum diyor. Çünkü hala yaşamak istiyor.
Ayrıca saydığı sebepler de bir intihar için çok absürt nedenler. Anakart bozuk çıktı, aşk acısı falan diye intihar mı edilirmiş?

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Bende bir türlü çözülmeyen sorunlarım için intihar ediyorum diye başlıkmı açsam ya ? herkes çözüyor VIŞŞŞ diye vallaha 🤔

Little Cat

80+ Bronze
Hocam yapamaz ya, intihar ediyom diyip intihar etmek o kadar da kolay bir şey değil. Tam intihara gidiyorum korkuyorum geri dönüyorum diyor. Çünkü hala yaşamak istiyor.
Ayrıca saydığı sebepler de bir intihar için çok absürt nedenler. Anakart bozuk çıktı, aşk acısı falan diye intihar mı edilirmiş?
Haklısın.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Bilader insanların ne sorunları ne dertleri var biliyor musun sen? Bir bak etrafına ne babalar ne anneler ne çocuklar var perişan olmuş, bırak yaşama sevincini yaşamaya takati kalmamış insanlar intihar etmiyor sen hayırdır. Ergenlik ve depresyon birleştiği için bu düşüncelere yakalanmış olabilirsin. Sana yapma etme kıyma kendine demem ama aklını kullan zihnini aç etrafındakileri gör diyebilirim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
982,633
Üyeler
155,448