Neler Yeni

Sanırım intihar edicem

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Alex Mason

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Kağan
Alakası yok. Bir daha araştırmalısın
Lütfen bana evrimin ne olduğunu anlat saçma sapan kanallardan dinliyorsun bana laf yapıyorsun. Gerçek evrim küçük bir bakterinin insana dönüştüğünü söğlemez bazı yobaz kesimler bu teoriyi tamamen değiştirmiştir.

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
illa edicem diyorsan da git açıl bari hayır derse de nedenin olsun

Yusufya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Yusuf H.
Instagram
yhzltrk
Steam
yusufya
Discord
Youfi#1616
Ateist olduğum için sürekli boşa yaşadığımı düşünüyorum istediklerimi yapamadiktan sonra da bir amaci yok bir kac kez binadan atlamaya yeltendim ancak yere carpana kadar ruzgar hissetmek istemiyorum yemedi açıkçası
Ateist olman hava atmak içinse hiç öyle birşeye gerek yok bende daha küçük yaşlardeyken dayanamayıp intihar etmeye kalkmıştım ama sonra bu işin böyle olmayacağını anladım. ben ateist değildim Müslümandım ve müslüman kaldım dua ettim namaz kıldım ve şimdi Allaha çok şükür herşeyim var şirketlerimiz var daha yeni araba aldık dün hepsi duayla oldu bunların bak aklından çıkarma benimde bir anda olmadı buraya gelmemiz 4 yıl sürdü daha küçük yaştayken damar yollarımın iltihaplanmasından damarlarım tıkandı ve böbreğe vurdu aylarca hastanede yattım üzerine göz hastalığım geldi ama ben asla dua etmekten vazgeçmedim ve benden daha kötülerinin olduğunu hatırladım ve yerimden kalkamayacak şekildeyken bile dua ettim halime şükrettim o arada daha küçük yaşta olduğum için annemin ve babamın ayrılması bana asıl darbeyi vurmuştu ve ilk yıl zaten onu atlatamadım sonrasında daha şirketleri kurmamışken dedemin şirketten geçiniyorduk ve dedemin beyin tümörü çıktı o yüzden işleri iflas etti ama biz bir şekilde geçinmeye devam ettik(Dedeme 6 ay ömür biçtiler ve 7 yıldır yaşıyor ve sorunsuz çok şükür)... Şu anda bilgisayar(lar)ım var kendime ait odam ve çok güzel bir ortamım var ama benden eksilmeyen tek şey şükür etmek dua etmek. Allah sabır versin sanada :)

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
767
İsim
:(
Lütfen bana evrimin ne olduğunu anlat saçma sapan kanallardan dinliyorsun bana laf yapıyorsun. Gerçek evrim küçük bir bakterinin insana dönüştüğünü söğlemez bazı yobaz kesimler bu teoriyi tamamen değiştirmiştir.
En ateist sensin tmm

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Gerçekten artık yaşamaktan bıktım tadı tuzu yok hic bir şeyden zevk alamıyorum artık motorsiklet hariç aldığım anakartın sorunlu cikmasi ve sabahtan beri onunla ugrasmam bugun iyice baydi beni, gelecek kaygısı, ask hayati hic bir seyle ugrasamam artık kendinize iyi bakın dostlar
Pes etmeyip, çabalayıp hayatı düzene sokmak yerine neden intihar? İntihar, aklı olan birisinin yapmayacağı bir şey.

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Samet Demirci
Gerçekten artık yaşamaktan bıktım tadı tuzu yok hic bir şeyden zevk alamıyorum artık motorsiklet hariç aldığım anakartın sorunlu cikmasi ve sabahtan beri onunla ugrasmam bugun iyice baydi beni, gelecek kaygısı, ask hayati hic bir seyle ugrasamam artık kendinize iyi bakın dostlar
Kolay yolu tercih edip ölmek bence hiç mantıklı değil, gelecek kaygısı için çabalaman lazım.

Ufak tefek ticari işler yap, yaklaşık 3 yıl önce sevgilim yoktu param yoktu.

Şuan flört takıldığım kişiler var, arabam var, oyun bilgisayarım var, istediğim çoğu şeyi elde edebiliyorum.

İstersen özele gel yardımcı olurum.

mfdard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Muhammed Furkan DENİZ
yaşıtlarımdaki bu intihar zevkini anlayamıyorum.ben de ailemle birlikte son 6 senemizi ızdırap içinde geçirdik.çöpten topladığımız eşyalarla yaşıyoduk.çöpten bulduklarımızı giyiyorduk,bulduğumuz süngerlerin üstüne yatıyoduk.bütün bunlara rağmen dağılmadık birlik olduk.Ve şükürler olsun ki şu anda durumumuz çok iyi.bunları yaşasan 3 gün dayanamıcan heralde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kolay yolu tercih edip ölmek bence hiç mantıklı değil, gelecek kaygısı için çabalaman lazım.

Ufak tefek ticari işler yap, yaklaşık 3 yıl önce sevgilim yoktu param yoktu.

Şuan flört takıldığım kişiler var, arabam var, oyun bilgisayarım var, istediğim çoğu şeyi elde edebiliyorum.

İstersen özele gel yardımcı olurum.
kaliteli bir cevap

-CrawL

80+ Gold
Bunun için intihar etmene gerek yok, birçok kişi senin yaşadıklarının benzerini yaşıyor.

Drqnk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Kayra Tunçel
İntihar etmiş olabilir çünkü yazmıyor ama olabilir veya vurmuş kafayı yatmıştır

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR