Neler Yeni

🔥İndirim Sapphire PULSE RX 6600 peşin fiyatına taksit imkanı ile 6899₺

Wiennx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Cebrail
Sağol knk valla o zamanlar rtx 2060 super 2899tl alınıyordu gigabyte versiyonları almadığıma bin kere pişmanım. Hatta rtx 3060 ti ilk çıktığında msi ventus modelini 4899tl alabiliyordum itopyadan fakat aileme yeni çıktı bu ürün alır mısınız işe girer zaten kazanırım para demiştim fiyat yüksek düşer biraz daha zaten yeni çıkmış bekle demişti ve 1 ay içinde ani peek yapmıştı 1.5 senedir beklemedeyim ama hala düşüş yok
Valla bende aynı durumdan muzdaribim bilgisayarımı komple sattım üzerine biraz bir şeyler ekler daha iyisini alırım diye ama korana çıktı bir de beni ücretsiz izne göndermişlerdi PC den gelen parayı geçinmek için harcadım ne oldu anlamadım bir anda

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,921
İsim
Enver Eryalçın
Valla bende aynı durumdan muzdaribim bilgisayarımı komple sattım üzerine biraz bir şeyler ekler daha iyisini alırım diye ama korana çıktı bir de beni ücretsiz izne göndermişlerdi PC den gelen parayı geçinmek için harcadım ne oldu anlamadım bir anda
Kimse beklemiyordu böyle bir şeyi zaten bu kart çerez gibi gelecek ödemesi işten kazandığım para ile kenara geri kalan parayı koyup rtx 4070, ryzen 7600x ve ddr5 sisteme geçeceğim elim de olan parçaları satıp üzerine para eklemesi yaparak. Herhalde o zamana kadar düşüş yaşar.

Wiennx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Cebrail
Kimse beklemiyordu böyle bir şeyi zaten bu kart çerez gibi gelecek ödemesi işten kazandığım para ile kenara geri kalan parayı koyup rtx 4070, ryzen 7600x ve ddr5 sisteme geçeceğim elim de olan parçaları satıp üzerine para eklemesi yaparak. Herhalde o zamana kadar düşüş yaşar.
İnşaallah telrardan hayırlı olsun güzel ginlerde kullanman dileğiyle ❤️

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,921
İsim
Enver Eryalçın

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,921
İsim
Enver Eryalçın
Sapphire'in bu modelinde veya 6600'ler de driver veya başka sorunlar var mı peki hocam?
Valla hiç bilmiyorum rx 5700xt den sonra düzeltildi denmişti çoğu sorun wattman gibi ama bilemeyeceğim denemeden yorumlamayayım.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Sadettin Y
Üzülerek söylüyorum ben geçen sene rx 5500 Xt se 2000 ₺ ye aldım bu fiyatlar nereye kadar gidicek böyle. Hayırlı olsun güzel günlerde kullan
gecen sene 5600xt aldım 2400e ahahahahs cok yazık gercekten

fuathan07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Fuathan Karapınar
İlgilendiği Kategoriler
Her türlü teknoloji, Kripto Para Borsası
Instagram
https://www.instagram.com/fuathankarapnr/