Neler Yeni

Sevdiğim kıza nasıl açılabilirim?

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
kral konuşamıyoruz neyse ki bu cumartesi denemeden sonra buluşacağız. ne olacaksa o gün olacak
Hocam şimdi şöyle anlatayım geçmişte eğer müsait olmadığı için senin mesajına, aramana dönemedi ise bu günlerde sana yazamama sebebi de müsait olmaması olabilir çok düşük bir ihtimal ama olabilir.

Bazı kızlar sadece dostluk kurmak isterler büyük ihtimalle konuştuğunuz kişinin de düşünceleri bu yönde size daha önce kendisine yazan erkeklerden şikayet etti ise durum büyük ihtimalle öyledir, sizinle dost kalmak istiyordur. Bir arkadaş grubunuz da var anladığım kadarı ile konuştuğunuz kişi büyük ihtimalle sadece size değil bir çok arkadaşına da o kadar samimi davranıyordur yani oldukça sosyal birisidir.

Buluştuğunuzda ona nasıl olduğunu sorun dolaylı yoldan bu günlerde müsait olup olmadığını öğrenin ama büyük ihtimalle dediğim gibi büyük ihtimalle sizle sadece dost olmak isteyecek o yüzden ben açılmanızı önermiyorum, %100 emin olana kadar açılmayın derim.

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
kral konuşamıyoruz neyse ki bu cumartesi denemeden sonra buluşacağız. ne olacaksa o gün olacak
"Hakkında" kısmında yazana göre yaşınız daha 15. Aşk, sevgi işleri için yaşınız küçük hayatınıza kim bilir daha kimler girecek o yüzden bu meselelere değil dersinize, okulunuza kısaca eğitiminize odaklanın. Bunlar kafa yorulmaya değecek işler değil.

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert
Bence en iyisi hiç yapma hep bizmi söylücez a* birazda onlar söylesin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kürşat
Instagram
kursatdogruu
Steam
Kürşat
Facebook
kursat.dogru.7
Discord
'kürşat#6497
"Hakkında" kısmında yazana göre yaşınız daha 15. Aşk, sevgi işleri için yaşınız küçük hayatınıza kim bilir daha kimler girecek o yüzden bu meselelere değil dersinize, okulunuza kısaca eğitiminize odaklanın. Bunlar kafa yorulmaya değecek işler değil.

o yüzden şimdilik çok kasmıyorum zaten sorup geçiyorum insanlara
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence en iyisi hiç yapma hep bizmi söylücez a* birazda onlar söylesin.

Ekler

• xd.jpg
    xd.jpg
    49.9 KB · Hit: 39

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
o yüzden şimdilik çok kasmıyorum zaten sorup geçiyorum insanlara
Hiç kasmayın daha önünüzde çok uzun bir yol var bu meselelere hiç kafa yormayın gülün, eğlenin geçin. Sadece derslerinize odaklanın deneme sonucunuzun kötü geldiğini söylediniz biraz bilindik laflar edeceğim ancak "oturun dersinize çalışın".

Derslerinizden başka hiç bir şeye odaklanmayın. Bunlar boş işler kimse hayatınızda kalıcı değil bir kaç sene sonra belki o arkadaş grubunuzdan kimseyi hatırlamayacaksınız bile.

Poyraz Efendi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,260
İsim
Ender Kaynarca
Hissettiğin duyguları söyleyerek öyle havalı sözün bir havalılığı oluğunu düşünmüyorum.
Birebir konuşun arkadaşlarla beraber olmayın.
Arkadaşım arkadaş ortamında ilan etmişti kıza bütün okula maskara oldu sakın yapmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kürşat
Instagram
kursatdogruu
Steam
Kürşat
Facebook
kursat.dogru.7
Discord
'kürşat#6497
Hiç kasmayın daha önünüzde çok uzun bir yol var bu meselelere hiç kafa yormayın gülün, eğlenin geçin. Sadece derslerinize odaklanın deneme sonucunuzun kötü geldiğini söylediniz biraz bilindik laflar edeceğim ancak "oturun dersinize çalışın".

Derslerinizden başka hiç bir şeye odaklanmayın.

kral sebebi o grupla beraber kampta olmamızdı :)

Alpbruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Alp Goksel
evet arkadaşlar, yaklaşık 3 aydır sevdiğim kızla haftanın 5 günü beraberiz (grupça toplanıyoruz) ve ben bu süreçte kıza aşık oldum, kıza nasıl açılabilirim?
Dostum kızla iliskine bağlı kızla arkadaş gibiysen asla açılma .3 aydır birlikte olupta kız sana yurumediyse büyük ihtimal friendzonedasin şansını boşuna harcama TECRUBEYLE SABİT .önce friendzonadan çık kizla takilma ,başka kızlarla story at ,eglendigini görsün ,asla mesaj yazma

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
990,685
Üyeler
156,654
Son üye