Neler Yeni

Sevdiğim kıza nasıl açılabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kürşat
Instagram
kursatdogruu
Steam
Kürşat
Facebook
kursat.dogru.7
Discord
'kürşat#6497
Peki sence neden 4-5 gündür böyle değil ?

açıkçası cumartesi günü bir denemem var (bundan 1 ay önce de olduk ve sonucum cidden kötüydü) ve iyi bir sonuç almak istiyorum ve çok çalıştım 1 haftadır çalışıyorum ve ona gereken ilgiyi göstermemiş olabilirim

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
açıkçası cumartesi günü bir denemem var (bundan 1 ay önce de olduk ve sonucum cidden kötüydü) ve iyi bir sonuç almak istiyorum ve çok çalıştım 1 haftadır çalışıyorum ve ona gereken ilgiyi göstermemiş olabilirim
Aranızdaki sohbeti devam ettir eğer senin denememe odaklandığın süreç boyunca "nasılsın" gibi sorular sormuyor daha doğrusu sana mesaj atmıyor ise sana karşı bir şey hissettiğini sanmıyorum ama tabi bu konuştuğun insanın durumuna da bağlı eğer 12'nci sınıf gibi önemli bir yılda ise sana da cevap verememiş olabilir ama müsait olduğunu bildiğin halde sana yazmıyor ise sana karşı bir şeyler hissettiği sanmam.

Şöyle genel bir mesaj yazayım;
Bir kızın size samimi davranması, gülmesi vb. sizden hoşlandığını anlamına gelmez bazı kızların düşüncesi "sevgili, flört" gibi şeyleri değil sadece dost edinme düşüncesidir. O yüzden size kalp atan, gülen bir kızın size karşı bir şeyler hissettiğini düşünmeyin. Eğer size karşı bir şeyler hissediyor ise bunu elbet anlarsınız.

Müsait olduğu halde dikkatini çekiyorum müsait olduğu halde sen yazmadığın, aramadığın sürece sana yazmıyor, aramıyor ise kesin bir şey diyemem ama büyük ihtimalle sana karşı bir şeyler hissettmediği
için yada gerçekten müsait olmadığı için bunu yapıyordur.

İnsanlar asla söyledikleri kadar meşgul değillerdir. İnsanların öncelikleri vardır ve bazen sıra sana gelmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kürşat
Instagram
kursatdogruu
Steam
Kürşat
Facebook
kursat.dogru.7
Discord
'kürşat#6497
Aranızdaki sohbeti devam ettir eğer senin denememe odaklandığın süreç boyunca "nasılsın" gibi sorular sormuyor daha doğrusu sana mesaj atmıyor ise sana karşı bir şey hissettiğini sanmıyorum ama tabi bu konuştuğun insanın durumuna da bağlı eğer 12'nci sınıf gibi önemli bir yılda ise sana da cevap verememiş olabilir ama müsait olduğunu bildiğin halde sana yazmıyor ise sana karşı bir şeyler hissettiği sanmam.

Şöyle genel bir mesaj yazayım;
Bir kızın size samimi davranması, gülmesi vb. sizden hoşlandığını anlamına gelmez bazı kızların düşüncesi "sevgili, flört" gibi şeyleri değil sadece dost edinme düşüncesidir. O yüzden size kalp atan, gülen bir kızın size karşı bir şeyler hissettiğini düşünmeyin. Eğer size karşı bir şeyler hissediyor ise bunu elbet anlarsınız.

Müsait olduğu halde dikkatini çekiyorum müsait olduğu halde sen yazmadığın, aramadığın sürece sana yazmıyor, aramıyor ise kesin bir şey diyemem ama büyük ihtimalle sana karşı bir şeyler hissettmediği
için yada gerçekten müsait olmadığı için bunu yapıyordur.

İnsanlar asla söyledikleri kadar meşgul değillerdir. İnsanların öncelikleri vardır ve bazen sıra sana gelmez.

4 5 gündür o yok işte , kendi dönmüyor. benim zaten vaktim yoktu direk ilk fırsatta buraya girdim

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
evet arkadaşlar, yaklaşık 3 aydır sevdiğim kızla haftanın 5 günü beraberiz (grupça toplanıyoruz) ve ben bu süreçte kıza aşık oldum, kıza nasıl açılabilirim?
ona bir kahve al be sevgili olabilir miyiz de

1nfleyms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hakan Ercan
kanka tek anını yakala ve direkt söyle ve beklentini her zaman için düşür

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kürşat
Instagram
kursatdogruu
Steam
Kürşat
Facebook
kursat.dogru.7
Discord
'kürşat#6497
Onun vakti var mı peki ? Müsait olup olmadığı hakkında bir bilgin var mı ?

kral konuşamıyoruz neyse ki bu cumartesi denemeden sonra buluşacağız. ne olacaksa o gün olacak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,454
Üyeler
153,563
Son üye
Daphne
Top Bottom