Neler Yeni

Sevdiğim kıza Nasıl açılırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kaçakçı
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı
Arkadaşlar ben 9. Sınıfım sevdiğim kız 10. Sınıf(benden 1 yaş büyük) kız çok güzel ve gelen her teklifi reddediyor(duyduğuma göre) ve kızla çok nadir konuşuyorum yani pek aramızda samimiyet yok aslında

Bundan bi hafta önce bi arkadaşım benim kıza asık olduğumu anlaaadı ve benim onu sevdiğimi söyledi(benden habersiz) sonra kızın bi arkadası geldi ve bana sen ....... mi seviyosun dedi bende utancımdan hayır dedim artık kızın yanına gitmeye utanıyorum kız da benden soğudu zaten bu durumu nasıl duzelteceğim bilmiyorum ve ben bu kıza nasıl açılırım.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,702
İsim
SANANE
Hmm GIFs | Tenor

EpicAykut

80+
Arkadaşlar ben 9. Sınıfım sevdiğim kız 10. Sınıf(benden 1 yaş büyük) kız çok güzel ve gelen her teklifi reddediyor(duyduğuma göre) ve kızla çok nadir konuşuyorum yani pek aramızda samimiyet yok aslında

Bundan bi hafta önce bi arkadaşım benim kıza asık olduğumu anlaaadı ve benim onu sevdiğimi söyledi(benden habersiz) sonra kızın bi arkadası geldi ve bana sen ....... mi seviyosun dedi bende utancımdan hayır dedim artık kızın yanına gitmeye utanıyorum kız da benden soğudu zaten bu durumu nasıl duzelteceğim bilmiyorum ve ben bu kıza nasıl açılırım.
ya zaten samimi değilsen kız senden çok etkilenmediyse ret yicen gibi etkilense samimi olmaya çalışırdı zaten bi ara git yanına söyle ret yersen de o zmn bunu bir iltifat olarak kabul et de ayrıl yapabilceğin bir şey yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kaçakçı
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya zaten samimi değilsen kız senden çok etkilenmediyse ret yicen gibi etkilense samimi olmaya çalışırdı zaten bi ara git yanına söyle ret yersen de o zmn bunu bir iltifat olarak kabul et de ayrıl yapabilceğin bir şey yok
İşte bende cesaret yok yani bu olaylardan sonra kızın yüzüne bile bakamıyorum :(

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,637
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Önce biraz samimiyet kur onu eve bırak okul çıkışları orda muhabbet edersiniz baya sonra okulda da yanına gitmeye başla utanıp çekinirsen iş baştan yatar zaten biraz daha samimi olunca kafeye gidin kokuna ve dış görünüşüne de dikkat et ağız kokunda çok önemli ama cidden utanıp çekinirsen kendin kaybedersin

Top Bottom