Neler Yeni

sevdiğim kıza nasıl açılayım

EsdeathSama

80+ Bronze
Boşuna beklemişim zaten bir anlık gazla kaybedecek ne var ki diye açıldım iyi ki açılmışım
Bu kadar kasılacak bir şey yok aslında yada ben öyle düşünüyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: SCEI

Kara*

80+ Silver
Boşuna beklemişim zaten bir anlık gazla kaybedecek ne var ki diye açıldım iyi ki açılmışım
Hayırlı olsun bak bu kadar kafa yormanın bi anlamı yokmuş demek, karşındaki senin benim gibi insan sadece seviyosun vs. diye baya heycanlı geliyor sana bir süre sonra alışırsın ne heycanı kalır ne utangaçlığı.

• Beğen

SCEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
SCEI
Ne dedin kanka kıza anlatsana biraz
yazlıktaydım yazamadım yolda gördüm napıyorsun falan konuştuk gittim dondurma yemeğe götürdüm ciddi ciddi aldık birer dondurma yürüyoruz parka oturduk yanıma geçti bankın dondurmalarda bitmişti bende bir anda gazlanıp seni seviyorum dedim oda güldü bende seni söyleyemiyordum yaptı bende sarıldım o kadar sonra biraz daha gezinip evlere dağıldık

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,370
İsim
Emir Bayram
yazlıktaydım yazamadım yolda gördüm napıyorsun falan konuştuk gittim dondurma yemeğe götürdüm ciddi ciddi aldık birer dondurma yürüyoruz parka oturduk yanıma geçti bankın dondurmalarda bitmişti bende bir anda gazlanıp seni seviyorum dedim oda güldü bende seni söyleyemiyordum yaptı bende sarıldım o kadar sonra biraz daha gezinip evlere dağıldık
🥹Bravo Asker

• Beğen

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
Alıntıyı görüntüle
Dostum hemen senden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmeye çalışıyorum
gülerken ölüyordum adklfgjdajkllfgladjklfgjklladl
Mesaj otomatik birleştirildi:

BRAVO O7

• Beğen

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Mehmet
Vay be

Kara*

80+ Silver
Aferin la bak isteyince oluyormuş. Madem seni seviyor çok fazla aşırı ilgi verme yeri gelince zorluğu görsün, sonra 1 yıl olmadan senden sıkılmasın. Sen aşkla yaklaş ama abartma fazla, sarılmayı seviyorsa öyle numaradan değil açıldınız madem adam akıllı sarılın kıza iyi gelir ister istemez, arada belinden melinden kavra kelebek hissini yaşasın sever öyle ince detayları bazıları. :D

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
Forumdaki 2. başarılı kıza açılma konusu gerçekten nadir oluyor bunlar 2 tane oldu herhalde bi yolculukta rus kızla olacak abimiz vardı herkes görev başarılı dedi sonra zort olduk hiç cevap vermemeye başlamış rus arkadaş :d Bir de bi tane daha başarılı asker vardı bulursam atayım.

ReyMysterio619

80+ Bronze
Her kız göre değişir sevip, sevmediğini anlayacağın hareketler. Mesela dershaneye ilk başladığım gün, yazılan her kişiyi çağırıp toplu konferans gibi bişey yapmışlardı. Ben orta kısımlara oturdum, kız da en öndeydi. Salona girer girmez ne güzel kızmış yaw dedim. 2 hafta geçti seviye belirleme sınavına girdik ikimiz de en iyi sınıfa düştük. Derslerde ona bakarken hayal falan kuruyordum, arkadaşlarıma bu kız çok güzel falan diyordum. Sonraki günler kız derslerde sürekli bana bakıyor, bana baktığını görüyordum ama bilerek bakmayıp dersi dinliyordum. Anlamıştım birşeyler olduğunu sonra kız arkadaşlarına benden hoşlandığını falan söylemiş, ben de sınav senem olduğu için çok yakın olamayacağımızı ama dersimizi etkilemeyecek kadar samimi olabileceğimizi yazdım. Sonra aramız iyiydi falan ama kız ciddi birşeyler istiyormuş. Benim orhan çocuğu arkadaşım kıza sarkıntılık falan yaptı kızın da hoşuna gitti sevgili oldular.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
başarılı asker buydu .d

Top Bottom