Neler Yeni

sevdiğim kıza nasıl açılayım

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
Her kız göre değişir sevip, sevmediğini anlayacağın hareketler. Mesela dershaneye ilk başladığım gün, yazılan her kişiyi çağırıp toplu konferans gibi bişey yapmışlardı. Ben orta kısımlara oturdum, kız da en öndeydi. Salona girer girmez ne güzel kızmış yaw dedim. 2 hafta geçti seviye belirleme sınavına girdik ikimiz de en iyi sınıfa düştük. Derslerde ona bakarken hayal falan kuruyordum, arkadaşlarıma bu kız çok güzel falan diyordum. Sonraki günler kız derslerde sürekli bana bakıyor, bana baktığını görüyordum ama bilerek bakmayıp dersi dinliyordum. Anlamıştım birşeyler olduğunu sonra kız arkadaşlarına benden hoşlandığını falan söylemiş, ben de sınav senem olduğu için çok yakın olamayacağımızı ama dersimizi etkilemeyecek kadar samimi olabileceğimizi yazdım. Sonra aramız iyiydi falan ama kız ciddi birşeyler istiyormuş. Benim orhan çocuğu arkadaşım kıza sarkıntılık falan yaptı kızın da hoşuna gitti sevgili oldular.
bir şey yaptın mı arkadaşına gerçekten nasıl diyeyim arkadaşın o**** çocuğuymuş

bwNN

80+ Silver
Her kız göre değişir sevip, sevmediğini anlayacağın hareketler. Mesela dershaneye ilk başladığım gün, yazılan her kişiyi çağırıp toplu konferans gibi bişey yapmışlardı. Ben orta kısımlara oturdum, kız da en öndeydi. Salona girer girmez ne güzel kızmış yaw dedim. 2 hafta geçti seviye belirleme sınavına girdik ikimiz de en iyi sınıfa düştük. Derslerde ona bakarken hayal falan kuruyordum, arkadaşlarıma bu kız çok güzel falan diyordum. Sonraki günler kız derslerde sürekli bana bakıyor, bana baktığını görüyordum ama bilerek bakmayıp dersi dinliyordum. Anlamıştım birşeyler olduğunu sonra kız arkadaşlarına benden hoşlandığını falan söylemiş, ben de sınav senem olduğu için çok yakın olamayacağımızı ama dersimizi etkilemeyecek kadar samimi olabileceğimizi yazdım. Sonra aramız iyiydi falan ama kız ciddi birşeyler istiyormuş. Benim orhan çocuğu arkadaşım kıza sarkıntılık falan yaptı kızın da hoşuna gitti sevgili oldular.
Senin kizda problem varmış birazda aninda yon degismis

ReyMysterio619

80+ Bronze
Hayır, ilkokuldan beri arkadaştık. Annelerimiz sürekli birbirine gider gelirdi. Dışarda dolaşırdık, yerdik içerdik. Kanında kahpelik olduğunu biliyordum da bana yapmaz diye arladaşlıpımı bozmamıştım. O olaydan sonra da sadece geçen hafta ailesinden biri vefat etmiş onun için başın sağolsun yazdım o kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin kizda problem varmış birazda aninda yon degismis
İlgi bekliyormuş, sınavıma öncelik gösterdiğim için çok ilgilenemedim ben de. Ama sınavdan sonra tanışsaydık her şey çok farklı olabilirdi.

bwNN

80+ Silver
Hayır, ilkokuldan beri arkadaştık. Annelerimiz sürekli birbirine gider gelirdi. Dışarda dolaşırdık, yerdik içerdik. Kanında kahpelik olduğunu biliyordum da bana yapmaz diye arladaşlıpımı bozmamıştım. O olaydan sonra da sadece geçen hafta ailesinden biri vefat etmiş onun için başın sağolsun yazdım o kadar.

İlgi bekliyormuş, sınavıma öncelik gösterdiğim için çok ilgilenemedim ben de. Ama sınavdan sonra tanışsaydık her şey çok farklı olabilirdi.
Sinav iyi gectimi bare

ReyMysterio619

80+ Bronze
Şu an bile konuşuyoruz ama 1 tane yakın 1 tane de çok samimi olmadığım arkadaşımla sevgili oldu. Kendisine güvenim falan kalmadı yani.

Sinav iyi gectimi bare
Allah'a şükür iyi geçti de kız benden yükseks puan aldı. 10 puan falan var aramızda.

Kara*

80+ Silver
Forumdaki 2. başarılı kıza açılma konusu gerçekten nadir oluyor bunlar 2 tane oldu herhalde bi yolculukta rus kızla olacak abimiz vardı herkes görev başarılı dedi sonra zort olduk hiç cevap vermemeye başlamış rus arkadaş :d Bir de bi tane daha başarılı asker vardı bulursam atayım.
Başarısız ama komik olan bir tane daha vardı. Oğlan otobüsteki kızı görüyor ig almak için elinden geleni yapmaya çalıştı, en sonunda indiği zaman camdan kıza pazarcılar ablam bak çok güzel mallarımız var deyip gözlerine sokarlar ya aynı o misal gösterdi ig hesabını, oğlan efsane ya taktik almaya çalışıyordu kız yüzünü kızarak çevirmişti galiba. :ROFLMAO:

SCEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
SCEI
Aferin la bak isteyince oluyormuş. Madem seni seviyor çok fazla aşırı ilgi verme yeri gelince zorluğu görsün, sonra 1 yıl olmadan senden sıkılmasın. Sen aşkla yaklaş ama abartma fazla, sarılmayı seviyorsa öyle numaradan değil açıldınız madem adam akıllı sarılın kıza iyi gelir ister istemez, arada belinden melinden kavra kelebek hissini yaşasın sever öyle ince detayları bazıları. :D
Öyle normaliz şuan fazla bir şey yok bu arada yazlıklar aynı yerdeymiş :D hep dört ayak üstüne düşüyorum bu sene

SCEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
SCEI
Dikkatli ol o şans ters vurmasın kankam. :D
Umarım :ROFLMAO:

insan bir neşe doluyor be çok güzel bir his kafasını omzunda hissetmek saçlarıyla oynamak vs. ve hep hayalini kurduğun kızla umarım herkes sevdiğine bir gün ulaşır çok teşekkür ederim bu forumdakilere

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hayırlı olsun dost, Çok kaptırma kendini bak.

• Beğen
Reaksiyonlar: SCEI

Kara*

80+ Silver
Umarım :ROFLMAO:

insan bir neşe doluyor be çok güzel bir his kafasını omzunda hissetmek saçlarıyla oynamak vs. ve hep hayalini kurduğun kızla umarım herkes sevdiğine bir gün ulaşır çok teşekkür ederim bu forumdakilere
Ne güzel işte kıymetinizi bilin bu devirde sağlam ciddi ilişkiler kalmadı. Uzun zamandır yaşadığım sevdiğim kişi ilişkinin en prime dönemlerinde böyleydik, küçük yavru kedim gibi bakıyordum akabinde sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Ben kolay kolay ciddi seveceğim insanı öyle test etmeden kabul etmem, iyi kötü anında tepkilerini karakterini hep içimde okudum yanılmadım asla gerçekten seven birisiydi, ama zamanla yaptığı ciddi hatalar yüzünden ilişkinin en iyi dönemlerinde batış yaşadık. Öteki kızlar gibi gözü dışarda değildi, ama ben işimi sağlama almadığım sürece en sevdiğim dahi olsa güvenmemeyi zamanında öğrendim, kızın arkadaş çevresi aşırı bozuktu. Hep uyardım dinlemedi beni dediklerim hep gerçekleşti, güvenim yoktu zaten sevgimi yerine göre açıp kapatan birisi olduğum için etkilemedi beni. Ciddi kavgalar yaşadık umursamadım yaptığı hatalar sayesinde 40 yaşındaki adamın olgunluğuna vardım diyebilirim :).

• Beğen
Reaksiyonlar: SCEI

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
yazlıktaydım yazamadım yolda gördüm napıyorsun falan konuştuk gittim dondurma yemeğe götürdüm ciddi ciddi aldık birer dondurma yürüyoruz parka oturduk yanıma geçti bankın dondurmalarda bitmişti bende bir anda gazlanıp seni seviyorum dedim oda güldü bende seni söyleyemiyordum yaptı bende sarıldım o kadar sonra biraz daha gezinip evlere dağıldık
Vay ** birader askmi kaderi kovalar kadermi aski

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,051
Üyeler
149,137
Son üye
harunbaba7
Top Bottom