Neler Yeni

sevdiğim kıza nasıl açılayım

Kara*

80+ Silver
Bende reddedecek diye çok korkuyordum hatta sırf bu yüzden aylarca açılamamıştım. Açıldıktan sonra uzun zamandır ertelediğime pişman oldum.
Çok farklı modları var be usta kızların birisi gerçekten düz seven öteki sahipken sevmeyen çocuk sahiplenince kuduran tipler falan baya uğraşılmayacak kız modları olarak görüyorum bunları.

SCEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
SCEI
Ayrıca ben bu kıza açıldıktan sonra ne olacak ben instadan düşünüyoumda yüz yüze daha iyi olur gibime geldi kabul ederse veya reddederse ne yapacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben dayanamıyorumda bir yandan içim içimi yiyor tüm gün onu düşünüyorum onla konuşurken o kadar mutluyum ki oda öyle gibi geliyor sürekli sohbet bitiyor tekrar başlıyor bitiyor tekrar başlıyor

milenix

80+ Gold
Çok farklı modları var be usta kızların birisi gerçekten düz seven öteki sahipken sevmeyen çocuk sahiplenince kuduran tipler falan baya uğraşılmayacak kız modları olarak görüyorum bunları.
Valla anlam vermek biraz güç. Mesela bana sürekli ufak tefek şeylerden trip atıyor .d

Kara*

80+ Silver
Ayrıca ben bu kıza açıldıktan sonra ne olacak ben instadan düşünüyoumda yüz yüze daha iyi olur gibime geldi kabul ederse veya reddederse ne yapacağım
İnstayı boşver sen en ufak boş bulduğunda realde planını devreye sok baktın red ediyor özür dileyip normal devam ederiz dersin bahaneden biliyoruz sen onu dedikten sonra kız asla sana eskisi gibi bakmama durumları olur yani aslında pek red yersen kafaya takılacak bir durum olarak görmemek lazım sevmiyorsa sevmesin abi elbet iyi kişiler çıkar karşına

SCEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
SCEI
İnstayı boşver sen en ufak boş bulduğunda realde planını devreye sok baktın red ediyor özür dileyip normal devam ederiz dersin bahaneden biliyoruz sen onu dedikten sonra kız asla sana eskisi gibi bakmama durumları olur yani aslında pek red yersen kafaya takılacak bir durum olarak görmemek lazım sevmiyorsa sevmesin abi elbet iyi kişiler çıkar karşına
Valla hacı ben hayatımın kızını bulmuş gibiyim en geç 2 haftaya bir sıkıntı olmazsa sık sık buluşup yazışacağım sonra yazlığa gitmeden önceki gün neyim varsa söyleyeceğim

daha önce çok flört kız arkadaşım oldu ama hepsi herkesin flörtü olan tipti bu kız bana davrandığı gibi kimseye davranmıyor gözlemlediğim çok dikkatli baktım her mesajına benle çok samimiyken diğer arkadaşımla öyle değil

Kara*

80+ Silver
Valla anlam vermek biraz güç. Mesela bana sürekli ufak tefek şeylerden trip atıyor .d
Aksgdksajsgsn trip machine işin zor onun da fazlası zarar bir süreden sonra cıvıyor cidden bizimkinde trip yok direk kurtlar vadisi pala gibi hesap sorma modu açılıyor yalnış bir şey yaptıysam yapmadıysam tekrar aşko kuşko devam :D

SCEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
SCEI
Aksgdksajsgsn trip machine işin zor onun da fazlası zarar bir süreden sonra cıvıyor cidden bizimkinde trip yok direk kurtlar vadisi pala gibi hesap sorma modu açılıyor yalnış bir şey yaptıysam yapmadıysam tekrar aşko kuşko devam :D
hocam bizimkinde aşko kuşkoluk yok tatlılık falan yapıyorda aşkoluk yok ben bu kıza ne alayım sence

birde kendimi nasıl beğendirmeliyim ona şuan onun yanında kendim gibi davranıyorum bana hala bakışını değiştirmedi beni ben gibi sevsin diye yaptım

Kara*

80+ Silver
Valla hacı ben hayatımın kızını bulmuş gibiyim en geç 2 haftaya bir sıkıntı olmazsa sık sık buluşup yazışacağım sonra yazlığa gitmeden önceki gün neyim varsa söyleyeceğim

daha önce çok flört kız arkadaşım oldu ama hepsi herkesin flörtü olan tipti bu kız bana davrandığı gibi kimseye davranmıyor gözlemlediğim çok dikkatli baktım her mesajına benle çok samimiyken diğer arkadaşımla öyle değil
Anladım hocam oda boş durmuyorsa seni istiyordur araya tatil girmeden kaparsın kızı kabul ederse tatilde daha çok samimi olmaya bakarsınız

SCEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
SCEI
Peki ne alayım ben buna birde kız benden soğur mu tatile gidince 1 ay falan kalıcam

İlk defa böyle birine duygularımı açacağım kuru kuru olmaz diye düşünüyorum hediye alayım diyorum açılacağım gün için

Kara*

80+ Silver
Peki ne alayım ben buna birde kız benden soğur mu tatile gidince 1 ay falan kalıcam

İlk defa böyle birine duygularımı açacağım kuru kuru olmaz diye düşünüyorum hediye alayım diyorum açılacağım gün için
Tatil döneminde pek fazla salmazsın ilgili davranırsın onun dışında yine tatilini efendi edendi yaparsın. Hediye konusunda sevdiği şeyleri biliyorsan onlardan yola çık takı kolye yüzük cart curt veya çift tişörtleri gibi şeyler veya kızın seveceği aşko kuşko ürünler

Hanaz

80+ Silver
9 aydır tanıyordum ama samimi değildik son 2 hafta çok samimiyiz baya gülüşüyoruz sohbet ediyoruz bakışıyor baya güzel yani kız beni kendine aşık etti sizce nasıl açılayım veya beni seviyor mudur kıza wp den yazıyorum anında bakıyor instadan baya yazıyorum aynı tekrardan gecelere kadar konuşuyoruz güldürüyoruz birbirimizi arkadaş grubuyla otururken hiçbir şey yokken göz göze gelip gülmeye başlıyoruz bence hoşlanıyor benden normal bi tipi var ama ben tipine değil de cidden karakterine aşık oldum

şunu yazmayı unuttum bi arkadaşım seni yakın arkadaş olarak görüyor kız falan dedi ama sizce nasıldır

kendimi hafiften belli ediyorum zaten sürekli yazıyorum iki de bir bilerek kendimi ona bakarken yakalatıyorum
Kanka etkilenmek var sevmek var sen bilirsin

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
İnşallah ama ben nereye çağırsam onu düşünüyorum geçen bigfest'e çağırdı ama gitmem oraya ben

Nere olabilir başa baş kalacağımız ya aslında 10 gün sonra direkt instadan ben seni seviyorum diyesimde var
instadan deme napıyorsan gerçek hayatta yap görmüş geçirmiş biri olarak tavsiye

alakası yok seviyorsa her türlü kabul eder

Son düzenleme:
Top Bottom