Neler Yeni

Sınav senesi ve kilo

Son düzenleme:

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Bu sene sınav senem ondan ötürüde iyice hareketsizim ve evden çok çıkmıyorum yani okul olmasa hiç çıkmayacağım o derece. temmuz başından beri düzenl olarak ders çalışıyorum boyum 182 ve temmuzda kilom 75 falandı. öyle hızlı almışımki şu an 89-90 kiloyum. stresten dolayı da biraz fazla yiyorum sanırsam. bu gidişle sınav sonrası duba gibi olucam(ztn oldum gibi) :d. nası durdururuz bu kiloyu arkadaşlar. sınav senesi kilo alan tek ben değilim di mi :d
siz ne kadar aldınız ve verdiniz?
yaktıgından az yersen almazsın canım kardeşim
dediğin gibi sıfır hareket bi yaşamın varsa aldıgın kalorini, yediğin besinleri ona göre ayarla, spor yapamıyorsan en azından bunu yap

yaktıgından az yersen almazsın canım kardeşim
dediğin gibi sıfır hareket bi yaşamın varsa aldıgın kalorini, yediğin besinleri ona göre ayarla, spor yapamıyorsan en azından bunu yap
6000 adım atıyorum günde ortalama yani az mı çok mu bilmiyorum ama yine de çok yememeye çalışıyorum. ama gel görki alıyorum. zaten geçen seneler de bu aralar kilo alırdım ama bu kadar deildi.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
ben de sınav senemdeyim yazın zaten kilo almıştım ama son 2-3 ayda ekstra kilo aldım.
şu aralar şişkinliğimi bol su içerek ve yemeyerek atmaya çalışıyorum. Biraz daha iyi oldum gibi.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
siz ne kadar aldınız? cidden bol su işe yarar mı?
ben ne kadar aldığıma bakmadım kendimi üzmemek için ama yağ oranımla beraber kilomun da arttığını söyleyebilirim.
1 haftadır bol su içmeye özen gösteriyorum. Halihazırda sindirim sistemimle ilgili birçok kalıcı sorunla baş etmek zorunda kaldığım için bol su büyük oranda işe yarıyor diyebilirim.
Özellikle hızlı kilo alma verme dönemlerinde bacaklarımda ortaya çıkan çatlaklar 2-3 gün önce tekrar oluştu ama umarım olumlu bir nedenle oluşmuştur.
Sadece bol su içerek kilo vermek mümkün değil, su orucuyla ancak olabilir ama sınav senesinde yapılmaması gerekiyor bence.
Ama vücuttaki ödemi, şişkinliği atmanın en basit yollarından biri susamasak dahi su içmek olabilir.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
6000 adım atıyorum günde ortalama yani az mı çok mu bilmiyorum ama yine de çok yememeye çalışıyorum. ama gel görki alıyorum. zaten geçen seneler de bu aralar kilo alırdım ama bu kadar deildi.
6k adım attın diye kilo almayacaksın diye bi kaide yok
zaten yürümek de çok az kalori yakıyor
senin meseledeki kilit beslenmen kral

Top Bottom