Neler Yeni

SINAVLAR ERTELENDİ

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,258
İsim
Eren Karakılıç
Uygunsuz dil
Allahım yarabbim bide çok büyükmüş gibi konuşması yokmu puhahahahaha.
Halinden tavrından kullandığın pp den bile ortalama yaşın belli.
Boşuna debeleme istersen.
Birde tanıdığı milletvekili varmış.
Skzpakspskwpslslalspzkspslspslwlzldl
Senin gibi birisi ile daha fazla tartışıp, terbiyemi bozmak istemiyorum çocuk. Beni tanıyan tanır. Forumun moderatörleri de bilir. Yaşımı veyahutta kim olduğumu sana kanıtlamak, ispat etmek gibi bir çaba içerisine de girmiyorum. Yazık ki ailen sana 18 yaşına kadar hiç bir şey öğretememiş. Umarım bu asi ve itici tavırların olgunlaşınca düzelir. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Kazım Halil
Valla bir şey diyim şu 13 14 yaş kitlesine bir şey anlatmak çok zor ve anlamak istemeyince bonon beyni ap ayro abo. HAKLOSON ABO gibi cevaplarla karşılaşıyoruz. İnşallah çalışmayan kişiler hakkıyla 50 nin altında alır saygılar sevgiler iyi akşamlar :)
13 14 yaş ortaokul yaşıdır ve yazılı notları önemli değildir. 13 14le tartışmazsın ki denemesi bile büyük hatadır. ;)
Hadi iyi akşamlar cümleten...

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Batuhan Divrik

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Başkalarının davranışları ile yaşını eşleştirmek saçma bence. Biraz yaşını belli eder ama herkesin içinde bir çocuk yaşar ve onu alakasız zamanlarda dışa vurabilir mesela 23 yaşındaki birinin çocukluk özlemi ile gidip kaydıraklardan kayması gibi. Belki içindeki çocuğu veya çocukluğuna dair güzel anıları hatırlayan şeyleri kısmen anonim olduğu bir ortamda yaşatmak istiyor. Hem ek olarak biraz gözüme çarptı imzanda yazım hatası var klübünün değil kulübünün olması gerekiyor garip bir şekilde dikkat çekiyor bu amaçla da bilerek yanlış yazmış olabilirsin.
Kanka sana bir şey diyemem bu konuda haklısın.
İmlada sorun varsa affola farkında değildim.
Ama arkadaş mantıklı çözüm bulamayınca hemen milletvekili tanıdığım var deyince komiğime gitti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin gibi bir ''**********'' ile daha fazla tartışıp, terbiyemi bozmak istemiyorum çocuk. Beni tanıyan tanır. Forumun moderatörleri de bilir. Yaşımı veyahutta kim olduğumu sana kanıtlamak, ispat etmek gibi bir çaba içerisine de girmiyorum. Yazık ki ailen sana 18 yaşına kadar hiç bir şey öğretememiş. Umarım bu asi ve itici tavırların olgunlaşınca düzelir. :)
Muhteşemsin en sonunda rol yapmak yerine doğruları konuştun.
Teşkilat numarası çevireceğine aç biraz siyaset öğren.
Ama öyle a haberden falan değil halkın arasına çıkıp sorunları görerek öğren

Ağzımdan öyle bir laf çıkmadı yaşım 19 ve bundan utanmıyorum :)
Utanılacak bir şey yok zaten.
Sadece biri 13-14 yaşındaysa aşağılık görmeye gerek yok.

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,258
İsim
Eren Karakılıç
Ama arkadaş mantıklı çözüm bulamayınca hemen milletvekili tanıdığım var deyince komiğime gitti.

Çözüm bulamadığım için yazmadım onu. Senin gibi birisi o kadar cümle içinden anca o kadarını idrak edebiliyor demek ki.
Benim siyaset ile işim yok, öğrenmeme de gerek yok. Gereken her şeyi de biliyorum. Yaşın daha 18, oy bile kullanmamışsın hayatında. Bana siyaset muhabbeti yapıyorsun. Ben seninle siyaset bilgimi yarıştırmıyorum. Ki seninle ciddi şekilde siyaset konuşmaya kalksam, tek kelime edemezsin karşımda. Benim annem siyasetçi. Ben onun yanında kaç tane bakan, kaç tane milletvekili ile büyüdüm. Bilmem gereken şeylerin de hepsini biliyorum. Burada araştırması öğrenmesi gereken sensin. Daha kendi geleceğini belirleyecek olan sınavlara çalışmayıp, iptal olsun diye zırlıyorsun. Açıp siyaset hakkında, devlet hakkında haberleri mi okuyorsun? Kendini geliştir dostum. Öyle herkese biliyorum ayağına sallama. ;)

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Batuhan Divrik

Utanılacak bir şey yok zaten.
Sadece biri 13-14 yaşındaysa aşağılık görmeye gerek yok.
13 14 yaşındaki birini aşağılık görmedim sadece tartışmaya açık değiller dedim. Sebebi de burada belli.

VitoScaletta

80+ Gold
beyler hala yok yazılıymış çalışmıyomuş dışarıda geziyormuş manyakmısınız aga sizce dert bumu 30 metre kare alanda sıkışıp yazılı olucaz siz bunu kabul ediyormusunuz kendim umrumda değil ama orda kesin corona kaparız babannem dedem annem babam benim yüzümden ölürse veya sizin yüzünüzden ölürse içiniz rahat yaşayabilcekmisiniz

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,196
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
beyler hala yok yazılıymış çalışmıyomuş dışarıda geziyormuş manyakmısınız aga sizce dert bumu 30 metre kare alanda sıkışıp yazılı olucaz siz bunu kabul ediyormusunuz kendim umrumda değil ama orda kesin corona kaparız babannem dedem annem babam benim yüzümden ölürse veya sizin yüzünüzden ölürse içiniz rahat yaşayabilcekmisiniz
4 kişilik ailemde 3 kişi kronik hasta. Ben niye gideyim şimdi?

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,176
İsim
Jarvis-M
şimdi iptal olsada olmasada son 2 seneleri zaten 2023 te ne yapacaklar acaba

VitoScaletta

80+ Gold
illa yakınlarda olmak zorunda değil bi başkasınada bulaştırsan o da bi başkasının annesi babası dedesi veya akrabası arkadaşı ben niye bi başkasının katili oluyum saçma bi sınav yüzünden alt tarafı bu yıl yazılı olmuycak ne olucak yani ne olabilir diğer yıllardan ortalamamız alıncak çok mu zor

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Senin gibi birisi ile daha fazla tartışıp, terbiyemi bozmak istemiyorum çocuk. Beni tanıyan tanır. Forumun moderatörleri de bilir. Yaşımı veyahutta kim olduğumu sana kanıtlamak, ispat etmek gibi bir çaba içerisine de girmiyorum. Yazık ki ailen sana 18 yaşına kadar hiç bir şey öğretememiş. Umarım bu asi ve itici tavırların olgunlaşınca düzelir. :)
Bırak abi uğraşmaya değmez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,482
Üyeler
154,602
Son üye
alonegamer05
Top Bottom