Neler Yeni

Sipariş onaylamak bu kadar mı zor

Hydranoid

80+ Bronze
Adsdsız.png

Dün gece sipariş verdim aradan bir iş günü geçmesine rağmen hala @GENCERGAMİNG onaylamadı sağolsunlar. Bu kadar mı sabırsızsın demeyin çoğu firma sipariş onaylamayı bırak kargolamış oluyor ertesi gün ulaştırıyor. Bu biraz sitem konusu haberiniz olsun diye açtım ben bunu görsem kararsız kalsam başka siteden bulsam onu alırdım yani. Bir de bu fiyat bandına kumandalı kasa öneriniz var mıdır varsa yazar mısınız?
2 gün sonra güncelleme (belki diğer yorumları okumaya üşenirsiniz diye) stokta yokmuş aradığımda perşembe cuma gelebileceğini onaylayabileceklerini söylediler tekrar sorduğumda pazartesi veya iki hafta dediler. (Ürün siparişimi bile onaylamadılar) İptal istedim direkt iptal ettiler bir saat sonra aradım iptalim bankaya yansımadı diye. 8-13 gün tutabiliyoruz dediler. (BANKAYA YANSIMASI AYRI BANA YANSIMASI AYRI neredeyse her firma anında bankaya iptal talimatı verir bankadan size yansımasını beklersiniz ama bunlar elinde tutabileceklerini söylediler. Nasıl tutabiliyorsun deyince de tamam ben konuşacam bugün talimat verdiricem dediler ama telefonda konuştuğunuzda ne aldığınızı unutuyorsunuz eve döner sipariş vermiş hissiyatı veriyor firmanın temsilcisi kurumsallık diye bir şey yok. Su anlık parayla ilgili bir güncelleme yok ama ben İncehesaptan öğlen saat 2de başka bir kasa siparişi verdim anında faturamı gönderdiler ve saat beşte kargoya verdiler :D

Son düzenleme:

Hydranoid

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar ürün stokta yokmuş da :D ilk aradığımda perşembe cuma gelir dediler ikinci kez sordum pazartesi de gelebilir iki hafta sonra da dediler :D yani kısacası param çok vaktim çok diyorsanız bu siteden alışveriş yapabilirsiniz. İptal ettirdim bankaya yansımamış diyorum 8-13 gün tutabiliyoruz diyorlar. Ben böyle kan emicilik görmedim

Sora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Gökhan
Gençergamingten hâla alışverişmi yapıyorsunuz 🤣 Adamlar 1 ayda sistem kargolamadı, kaegoladıkları sistemlerden biri ortada yok müşteriye bekleyin belki gelir demişler dkdjdnldjdbd

Hydranoid

80+ Bronze
Gençergamingten hâla alışverişmi yapıyorsunuz 🤣 Adamlar 1 ayda sistem kargolamadı, kaegoladıkları sistemlerden biri ortada yok müşteriye bekleyin belki gelir demişler dkdjdnldjdbd
Hiç haberim yoktu ki hocam :D valla süper iş bankalardan iyi bunların işi. Zaten müşteri temsilcileri de markanın kendisi kadar kötü :D para verdik ürün bekledik diye suçlu olduk

Hydranoid

80+ Bronze
Bugün İncehesaptan Bitfenix aldım öğlen 2de almıştım. Bir saat önce kargoladılar :D 1-2 ay önceden Sinerjiden bir şey aldım onlar da aynı gün kargolayıp ertesi gün elime ulaştırdılar :D aklınızda bulunsun paranızla rezil olmayın isterim 50-100 lira fark bile ödeseniz o şeyi kullanmayın bence. Adam sipariş onaylamıyor bilgi vermiyor yarın bir gün bir sorun çıkarsa garantisini iadesini düşünemiyorum

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,167
İsim
Necati
Alıntıyı görüntüle
Dün gece sipariş verdim aradan bir iş günü geçmesine rağmen hala @GENCERGAMİNG onaylamadı sağolsunlar. Bu kadar mı sabırsızsın demeyin çoğu firma sipariş onaylamayı bırak kargolamış oluyor ertesi gün ulaştırıyor. Bu biraz sitem konusu haberiniz olsun diye açtım ben bunu görsem kararsız kalsam başka siteden bulsam onu alırdım yani. Bir de bu fiyat bandına kumandalı kasa öneriniz var mıdır varsa yazar mısınız?
Ya şu firmadan ürün alıpta 1 tane memnun kalan insan görmedim gerçekten çok başarısız bir firma , hep bir sorun çıkıyor. Milyoner olsam dahi şu firmadan 5 kuruşluk harcama yapmam gerçekten. Arkadaşlarımda satın almıştı buradan hepsinde sorun çıktı

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Salih ÇARDAK
Bunlardan mouse aldım, tam 11 dk sonra iptal ettim. Parayı yatırmadılar, buradan mouse ve parayı yollayalım falan dedi, kalsın dedim de ahiret için avuç ovuşturuyorum. İşi öbür tarafa bıraktım 🤓

Mert

80+ Silver
Bu kadar mı sabırsızsın

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,996
İsim
uwu
Kesinlikle hocam sanırım Türkiyedeki en kötü internet alışveriş deneyimini yaşatabilecek firma bu.
Bnim aldığım mausun faturasında ücreti 0 TL yazmışlar tabi bn indirimde aldım dert edilecek bı miktar değil ama bu pahalı ürünlerde gerçekten ciddi bir sıkıntı

GirayHan

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
şöyle gösterin ki bilelim nerden alışveriş yapmayacağımızı

Top Bottom