Neler Yeni

Sizce Bu 4 Sistemden Hangisini Almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Ergen
birkaç sene sonra güncellemeler yapabilirim diye tahmin ediyorum ama temel maksatım aldığım sistemin beni mümkün olduğunca uzun yıllar ufak güncellemeler ile götürmesi yönünde.
bence ekran kartından biraz kıs ve amd ryzen 7 3700x işlemci al ilerde oyunlar güncellenir çoklu cpu kullanımı artarsa ekran kartının yetersiz kaldığında ekran kartını deyiştirir sin ve işlemci almak zorunda kalmassın

onursahin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Onur Şahin
bence ekran kartından biraz kıs ve amd ryzen 7 3700x işlemci al ilerde oyunlar güncellenir çoklu cpu kullanımı artarsa ekran kartının yetersiz kaldığında ekran kartını deyiştirir sin ve işlemci almak zorunda kalmassın
bunu sorduğumda hep, eğer sistemle oyun da oynanacaksa ekran kartından kısılmaz şeklinde yanıtlar aldım

Bestistaken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Ferid Mammadov
Kesinlikle 1 sistem, intel sistem gereksiz olmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Ergen
o sistem ikinci el ya, PSU dahil olmadan satın almak istesem şuanki sahibi pek sıcak bakmaz
biraz bütceni aşa bilir sanırım ama bir başkasının topladığı sistem bir bak istersen

Ekler

• sistem.png
    sistem.png
    108 KB · Hit: 43

onursahin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Onur Şahin

Bestistaken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Ferid Mammadov
güzel sistem ama 9200tl civarına denk geliyor. maksimum bütçem 8500
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yukarıda biri daha direkt 1.sistemi tavsiye etti. Kasanın ve PSU'nun daha iyi olmasından dolayı mı acaba?
evet kasa ve psu daha iyi ola bilirdi psu olarak EVGA, CoolerMaster, FSP, Seasonic, Corsair gibi markalara bakmanız PSU min 650W 80+ Bronze olursa tadından yenmez, kasada hava akımına dikkat edin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Ergen
güzel sistem ama 9200tl civarına denk geliyor. maksimum bütçem 8500
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yukarıda biri daha direkt 1.sistemi tavsiye etti. Kasanın ve PSU'nun daha iyi olmasından dolayı mı acaba?
istersen kendi sistemini topa bir siteden ve buraya at biz kötü parçaları bütcene göre deyiştirelim

Top Bottom