Neler Yeni

Sizce kilo verdim mi aldım mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Enes kaya
Göbek kısmı direk yağlanmıs kilo almissin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ramazan da iftar ve sahurda yemegine dikkat edersen cok kilo verirsin. Direk yag yakmaya basliyor vucud 3.-4. Gunden sonra ama iftar ve sahurda olabildiğince yagli hamur isleri yememeye calis

Göbek kısmı direk yağlanmıs kilo almissin

Ramazan da iftar ve sahurda yemegine dikkat edersen cok kilo verirsin. Direk yag yakmaya basliyor vucud 3.-4. Gunden sonra ama iftar ve sahurda olabildiğince yagli hamur isleri yememeye calis
Anladım. İftarda değilde sahurda aç kalma korkusuyla biraz fazla yiyorum. Bi de çok mu kilo almışım ben zayıfladığımı düşünüyordum şaşırdım doğrusu.

la tartıya çıksana ne uğraştırıyosun
tartım yok şuan o yüzden görünüş anlamında nası duruyo diye bi sorim dedim.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Kilo almışsın, karnın daha yağlı ve bariz şekilde göğüs yanları ve altları yağlanmış. Diyete girmeni öneririm.

Galiba ramazda spora baslamayi net dusun oruc tutmasan bile ki bence tutma hafif hafif yiyip agirlikli su ic
Oruç tutmasam çok büyük günah ama. Spora başlamak istiyorum ama salonlara gidecek param yok bu yüzden sadece yürüyüş falan ramazanda oruçluda zor olur. Yaza kadar bu gidişle kötü olur muyumki yazın başlamak istiyorum. okullarda kapanmış oluyo

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
yağız ahmet özdemir
Oruç tutmasam çok büyük günah ama. Spora başlamak istiyorum ama salonlara gidecek param yok bu yüzden sadece yürüyüş falan ramazanda oruçluda zor olur. Yaza kadar bu gidişle kötü olur muyumki yazın başlamak istiyorum. okullarda kapanmış oluyo
Gunah boyutunu sonra dusunur en kotu kazasini tutar halledersin saglikli olabilmen icin sart salon ucretleri cok pahali degil ben adana 300 veriyorum

Gunah boyutunu sonra dusunur en kotu kazasini tutar halledersin saglikli olabilmen icin sart salon ucretleri cok pahali degil ben adana 300 veriyorum
Ailem dindar benim ama tutmazsam kızarlar. Yoksa bende aşırı hevesli değilim tutmaya. Salona da para verebilirmiyim bilmiyom. babam izin vermeyebilir. Yaza kadar beklesem yazında çalışacağımdan parayı salona da veririm. çokmu geç oluyo o zmn

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom