Neler Yeni

sonraki ay spora başlıycam

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,283
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kınayabılirsin sorun yok ben alt alt takım salonlara gideceğim için bu tip salonları onun için böyle yazdım yoksa yani macfite falan giderim yani neden olmasın ama alt salonlara gideceğim macfite falan gitmeyi düşünmüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genede bi kişi program yapanaz mı ya bu konuda biraz acemiyim 9 ay falan gitim 9 ay da klasik hocanın verdigi kagıtla gitim irileştim az bişey digerlerinin kendi programi vardı adam geldi ilk ay 0 kas 4 ay da sekili sukuli 7 ay da adam ayı boğan oldu. Fizik olarak cok iyidi
Boy , yaş , kilo ve yağ oranın nedir benim uyguladığım programı sana atayım ben birkaç ay bu programı uyguladım sonra bu programa ek 2 / 3 hareket daha kendim ekledim salonda şuan güzel ilerliyorum çok şükür istersen dm den yaz programı atayım sana

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,687
İsim
Muhammet Çağrı
Neden bugün başlamıyorsun? Bence ertelemeye şimdiden başlama.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
ev tipi yerde motive olamıyorum ve evimin içi dar bi alan evet biraz çalışmaya bahane gibi oluyor ama evde degilde salan da çalışmak daha motive ediyor belki ileriki zamanda. (başlmadan önce salondan korkuyorudum şimdi rahatım ) ayrıca gitigmde sosyaleşıytorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
hamza ilkaya
Full bady mi gireceksin split mi
bady ?

hocam bazı arkadaşlar değişik değişik yorum yapmışlar ama öyle fazla spor geçmişin yoksa uzun bi süre full body öneririm 6 ayda -20 kilo +5-6 kilo kas kütlesi elde ettim. bölgesel antremanlar insanı spordan soğutacak kadar ağır geçiyor.
omuz-göğüs
biceps-triceps
göğüs-omuz
sırt
omuz göğüs olarak haftanın 5 günü bölgesel programım var ama 2-3 hafta devam edip bıraktım çünkü iş+spor bünyeyi inanılmaz yoruyor.
güzel bi yemek programı uygulayarak + full body programla (8 hareket toplam 3er set) güzel bi sonuç elde edebilirsin. Antreman hayatının bir parçası olduğunda yani sana ekstra bir şey olarak gelmediğinde alışkanlık haline geldiğinde bölgesel antremana geçebilirsin. Şahsen 1.5 yıldır fullbody devam ediyorum ilaçmış protein tozuymuş bcaymış lecarnitinmiş hiçbirşey kullanmadım günde 225gram prinç (çiğ) 400-500 arası kilona boyuna bağlı et, tavuk, balık + yeşillik yiyerek arada haşlanmış patates falan patlatabilirsin. şekeri kes ekmeği kes, doymuş yağı kes bullbody başla.

Son düzenleme:

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,283
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
bady ?

hocam bazı arkadaşlar değişik değişik yorum yapmışlar ama öyle fazla spor geçmişin yoksa uzun bi süre full body öneririm 6 ayda -20 kilo +5-6 kilo kas kütlesi elde ettim. bölgesel antremanlar insanı spordan soğutacak kadar ağır geçiyor.
omuz-göğüs
biceps-triceps
göğüs-omuz
sırt
omuz göğüs olarak haftanın 5 günü bölgesel programım var ama 2-3 hafta devam edip bıraktım çünkü iş+spor bünyeyi inanılmaz yoruyor.
güzel bi yemek programı uygulayarak + full body programla (8 hareket toplam 3er set) güzel bi sonuç elde edebilirsin. Antreman hayatının bir parçası olduğunda yani sana ekstra bir şey olarak gelmediğinde alışkanlık haline geldiğinde bölgesel antremana geçebilirsin. Şahsen 1.5 yıldır fullbody devam ediyorum ilaçmış protein tozuymuş bcaymış lecarnitinmiş hiçbirşey kullanmadım günde 225gram prinç (çiğ) 400-500 arası kilona boyuna bağlı et, tavuk, balık + yeşillik yiyerek arada haşlanmış patates falan patlatabilirsin. şekeri kes ekmeği kes, doymuş yağı kes bullbody başla.
Fullbody yazacaktım klavye düzeltmiş fark etmedim 😄

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
Boy , yaş , kilo ve yağ oranın nedir benim uyguladığım programı sana atayım ben birkaç ay bu programı uyguladım sonra bu programa ek 2 / 3 hareket daha kendim ekledim salonda şuan güzel ilerliyorum çok şükür istersen dm den yaz programı atayım sana
1.71 19 63KG yag oranı düğşük %16 %24 arası

bugun salonları araştırdım geçen seneden bu yana ne biçim zam yapmışlar yuh resmen soygun. biri 27biin dedi digeri 18 dedi

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,283
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

bugun salonları araştırdım geçen seneden bu yana ne biçim zam yapmışlar yuh resmen soygun. biri 27biin dedi digeri 18 dedi
Bizim burada uygun ya 10 binden başlıyor yıllık ben 6500 iken yaptım 1 yıl Allah'tan sonradan zam oldu 10 yaptılar ama fiyatına göre iyi fitstation a gidiyorum senin orada varsa bakabilirsin tavsiye ederim güzel salon

Fullbody programı aticam sana ilk 1.5/2 ay yaparsın sonra split e geçersin bence fullbody vücudu çok yoruyor mental olarak da sıkıntı oluyor bence split en güzeli 2 bölge yapıyorsun odak noktan da belli oluyor yoğunlaşma durumu da iyi oluyor

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2

oha **

Top Bottom