Neler Yeni

Spor yapan biri için vitamin takviyeleri önemli mi?

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
Merhaba fitness ile uğraşıyorum 16 yaş 80 kg protein tozu kreatin preworkout kullanıyorum. Omega 3 ve zma da aldım acaba gerek varmıydı bilmiyorum fikriniz nedir eğer vitaminler de önemliyse başka almam gereken vitamin varmıdır veya genel supplement

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
Merhaba fitness ile uğraşıyorum 16 yaş 80 kg protein tozu kreatin preworkout kullanıyorum. Omega 3 ve zma da aldım acaba gerek varmıydı bilmiyorum fikriniz nedir eğer vitaminler de önemliyse başka almam gereken vitamin varmıdır veya genel supplement
Preworkout kafein direnci kazandırır. Onu bırakmanı öneririm gerek yok pek. İlla kullanacam dersen bitene kadar haftada 1-2 kullan. Onun dışında doktora gidip test yaptır gereksiz yere farklı vitaminler almanın anlamı yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fırat KAYA
Yaşına göre kilon çok iyi bence ben kilo almak için keratin artı gainer kullanıyordum en büyük destekçim keratin oldu bence 1 ay 2 ay keratin, bitikten sonra 2 hafta ara verip tekrar keratin kullanmanı öneririm keratin çok büyük destekleyici araştır yinede.

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
At
Bende 4 aydır spor yapıyorum 10 unda 17 yaşına girdim 95 kiloyum şuan 90kg set bench atıyorum.
Supplement olarak kreatin ve monster pak kullanıyorum
içerisinde olabilecek tüm vitaminler v.b her şey var öneririm.
Omega 3 kalp sağlığı için çok önemli yumurta yiyorsan kolestrol yükselmesini de engelliyor.
Zma da geceleri daha rahat uyuman ve toparlaman için işine yarar dostum.

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende 4 aydır spor yapıyorum 10 unda 17 yaşına girdim 95 kiloyum şuan 90kg set bench atıyorum.
Supplement olarak kreatin ve monster pak kullanıyorum
içerisinde olabilecek tüm vitaminler v.b her şey var öneririm.
Omega 3 kalp sağlığı için çok önemli yumurta yiyorsan kolestrol yükselmesini de engelliyor.
Zma da geceleri daha rahat uyuman ve toparlaman için işine yarar dostum.
Hocam peki başka önerdiğiniz vitamin varmıdır

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
At
Hocam peki başka önerdiğiniz vitamin varmıdır
20240314_192601.jpg

Monster pak dediğim şeyin içeriği bu şekilde bunu aldıktan sonra ekstra vitamin v.b almana gerek yok tüm günlük ihtiyaçları karşılıyor içeriği çok zengin

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,696
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Omega 3 ve zma güzeldir kullanmanı öneririm kanki özellikle uyku kaliten düşükse zma sana iyi gelicektir

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Berkecan Ergin
d3k2 vitaminide al başkada birşeye gerek yok

Atacaq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
617
İsim
atacan garip
knk benim şahsi fikrimce vitamin dışında supplament e para verilmez vitamin bütün supplamentlerden daha iyi bence kreatine göre kreatin bir yerden sonra hiçbir işe yaramıyor öyle bi finanse edilmiş ki piyasa herkes alıp şişeceğini düşünüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

zma
omega
multi
d3

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Berkecan Ergin
knk benim şahsi fikrimce vitamin dışında supplament e para verilmez vitamin bütün supplamentlerden daha iyi bence kreatine göre kreatin bir yerden sonra hiçbir işe yaramıyor öyle bi finanse edilmiş ki piyasa herkes alıp şişeceğini düşünüyor

zma
omega
multi
d3
Kısmen katılıyorum, protein açığı kapamak ve sağlklı yüksek proteinli yemekler yapmak için protein tozu ve güzel antrenman için (Yüksek kilolara gelince) pre workout iyi oluyor onun dışında vitamin yeterli, zaten ilaçsız kimse o instadakiler gibi olamaz natural adamlarda belli zaten sayılı kaliteli kişiler var. Çok ciddi para dönmeye başladı bu sektörde

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,751
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
d vitamini ve zma kombinasyonu iyi olur.

Atacaq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
617
İsim
atacan garip
Kısmen katılıyorum, protein açığı kapamak ve sağlklı yüksek proteinli yemekler yapmak için protein tozu ve güzel antrenman için (Yüksek kilolara gelince) pre workout iyi oluyor onun dışında vitamin yeterli, zaten ilaçsız kimse o instadakiler gibi olamaz natural adamlarda belli zaten sayılı kaliteli kişiler var. Çok ciddi para dönmeye başladı bu sektörde
ilaçlı adamlar gidip supplament reklamı yapıyor natureller de kullanınca onun gibi olacağını düşünüyor bir de öyle bir piyasa var ki şuan supplamnet ilaçlardan daha pahalı

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan

zma
omega
multi
d3
Hocam zma ve omega 3 kullanıyorum içinde d3 k2 de içeriyor omega 3 multivitamine gerek varmıdır

d3k2 vitaminide al başkada birşeye gerek yok
Omega 3 ün içinde var kullanıyorum

Top Bottom