Neler Yeni

Spotify Vs Apple Music

MythPhantom

80+ Bronze
O zaman komple kullanıcıyı değiştirmem lazım. :D iOS kullanıyorum ben aynı üyelik lazım o yüzden. Neyse önemli değil YouTube Music devam. :D
App storedan çıkmak lazımda bence değer 4 aylık 😀

Arif

80+ Bronze
Yıllardır bu konuda kafa patlatmış birisi olarak (Apple Müzik nedir kimse bilmiyorken) şarkıdan şarkıya kalite değişiyor. Apple kalite olarak bir tık daha önde lakin kendi eko sisteminde bile yavaş çalışıyor, liste düzenlemeleri düzgün çalışmaması, profil olmaması vb. %51 spotify %49 Apple Müzik :D Youtube Premium sağolsun, müzik uygulamasını kullanabiliyorum ama dandirik içerik üreticileri yüzünden adını bilmediğim şarkıcılar, var olan şarkıların bilmem ne versiyonları yüzünden kullanmıyorum.

MythPhantom

80+ Bronze
Yıllardır bu konuda kafa patlatmış birisi olarak (Apple Müzik nedir kimse bilmiyorken) şarkıdan şarkıya kalite değişiyor. Apple kalite olarak bir tık daha önde lakin kendi eko sisteminde bile yavaş çalışıyor, liste düzenlemeleri düzgün çalışmaması, profil olmaması vb. %51 spotify %49 Apple Müzik :D
Hocam bi bende düzgün çalışıyor galiba spotify den iyi çalışıyor valla

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam internetten kayıpsız müzik calinca internet iyi olmayınca donması normal internetim iyi bende donma vb şeyler olmadi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reklamla kullanmak iyi olmuyor ya
Androide geçtiğimden beri reklam engelleyicim var kafam rahat o yönden. iPhone kullanırken mecbur premium alıyordum reklamlar çekilmiyor cidden...

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yıllardır bu konuda kafa patlatmış birisi olarak (Apple Müzik nedir kimse bilmiyorken) şarkıdan şarkıya kalite değişiyor. Apple kalite olarak bir tık daha önde lakin kendi eko sisteminde bile yavaş çalışıyor, liste düzenlemeleri düzgün çalışmaması, profil olmaması vb. %51 spotify %49 Apple Müzik :D Youtube Premium sağolsun, müzik uygulamasını kullanabiliyorum ama dandirik içerik üreticileri yüzünden adını bilmediğim şarkıcılar, var olan şarkıların bilmem ne versiyonları yüzünden kullanmıyorum.
Ben eskiden Apple music kullandım. Hem iPad hem android hem iTunes (PC’den) hiç dediğin şeylerle karşılaşmadım.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Androide geçtiğimden beri reklam engelleyicim var kafam rahat o yönden. iPhone kullanırken mecbur premium alıyordum reklamlar çekilmiyor cidden...
Müzikleri indirebiliyor musunuz?

Arif

80+ Bronze
Ayrıca bazı sanatçıların Apple Müzik ile arası daha iyi. Tarkan'ın 10 Albümü günler önce Apple Müzik'te çıktı. Geçenler Kanye West albümü çıktı Spotify'a bir gün sonra geldi.

Arif

80+ Bronze
Ben eskiden Apple music kullandım. Hem iPad hem android hem iTunes (PC’den) hiç dediğin şeylerle karşılaşmadım.
Listelerinizi gerçekten düzgünce kullanabiliyor musunuz? O kadar kötü ki aynı parçayı 2 kez eklediğinde uyarmadığı, veyahut bir şarkıyı listeye eklediğinde listede görünmeme gibi bir sürü hatalar hala var. Reddit'de görebilirsin konuları. Yıllardır yaşıyorum malesef. Her İOS güncellemesinde düzelsin diye bekliyorum, yıllardır.

Top Bottom