Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Taahhütü olmayan kaçırmasın(Turkcell paket)

Palo DAYI

80+ Gold
Babam fiyattan dolayı turkcellden turktelekoma geçti bir kaç ay önce şimdi çekmiyor intarnet tekrar geçiş yaptırayım bari cayma bedeline nasıl bakabilirim bilen varmi birde ne zamana kadar geçerli acaba

ChillWar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yunus Can
Başvuruyu gece 11 gibi yaptım,az önce sim kartımı teslim aldım.Şimdi hattımı kendim aktif edicem.Hızlı olacak.

Ekler

• IMG_20240802_101903.jpg
    IMG_20240802_101903.jpg
    3.7 MB · Hit: 93

Palo DAYI

80+ Gold
Başvuruyu gece 11 gibi yaptım,az önce sim kartımı teslim aldım.Şimdi hattımı kendim aktif edicem.Hızlı olacak.
Hat kimin üzerindeydi acaba bizde iş yerinin adresini vermiştik turktelekoma geçince kurye getirdiğinde hat kimin üzerindeydi onun imzalaması gerek diyip bize teslim etmemişti sonra bidaha telefonuyla gidip uğraştık yeni hat icin
Boyle bir sorun olurmu acaba

ChillWar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yunus Can
Hat kimin üzerindeydi acaba bizde iş yerinin adresini vermiştik turktelekoma geçince kurye getirdiğinde hat kimin üzerindeydi onun imzalaması gerek diyip bize teslim etmemişti sonra bidaha telefonuyla gidip uğraştık yeni hat icin
Boyle bir sorun olurmu acaba
Kendi hattım,ama ben uyurken annem almış.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
muhammed samet

beratxxb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat K.
Merhaba hali hazırda turkcell kullanıcısıyım.Hat babamın üstüne Kampanyadan kendi numaram üzerinden nasıl yararlanabilirim ? taahütüm 20 gün sonra bitiyor başka hatta geçip turkcelle geçmem 1 ay mı sürüyor bilgisi olan birisi yardımcı olursa sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aradım ve çok net bi şekilde 12 ay dolmadan tabi ödersiniz son ayda olmanız bir şey değiştirmez cevabı aldım
uygulama üzerinden asistana sordum 22 gün sonra kontratım bitiyor bugün iptal edersem herhangi bir ek erken iptal tutarımın bulunmadığını söyledi.

Son düzenleme:

Palo DAYI

80+ Gold
Merhaba hali hazırda turkcell kullanıcısıyım.Hat babamın üstüne Kampanyadan kendi numaram üzerinden nasıl yararlanabilirim ? taahütüm 20 gün sonra bitiyor başka hatta geçip turkcelle geçmem 1 ay mı sürüyor bilgisi olan birisi yardımcı olursa sevinirim.

uygulama üzerinden asistana sordum 22 gün sonra kontratım bitiyor bugün iptal edersem herhangi bir ek erken iptal tutarımın bulunmadığını söyledi.
Bence gec

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Hüseyin YILMAZ
Aradım ve çok net bi şekilde 12 ay dolmadan tabi ödersiniz son ayda olmanız bir şey değiştirmez cevabı aldım
btk'nın yeni düzenlemesine göre taahhüt bitimine 1 aydan az bir süre kalanlar cayma bedeli olarak sadece son faturayı 1 aylık olarak ödüyorlar. Yani cayma bedeli fatura kesimine kadar kullanmadığınız günler ile sınırlı kalıyor

Aynı durumdayım ama 280 ödüyorum 15+10 gb sınırsız youtube ve wp zaten yurtta çekmiyor diye premium ile okuldan indirdiğim videoları izliyordum wpın yediği internet 2 gb bile değil tek sorun çeker mi çekmez mi onu bilmiyorum bende bu hafta sonu geçerim sanırım 5'inde yeni fatura dönemim başlıyor bu ayıda geçirmiş oluyum cayma bedeli düşsün bari birde geçiş için bi ücret ödemem gerekiyor mu?

Edit dolandırıcı oevlatları 1 aya 1 aylık fatura bedeli kesiyor resmen

Alıntıyı görüntüle
son ay muhabbeti de 28 ağustostan sonra olması lazım cayma ödememen için o süre de geç oluyor paket için bence değer cayma bedeli ödemek

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Secretboy
Bedava bu fiyatlar ben turkcellliyim taahütüm bitti 20gb paket 400 tl

mertbadly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Aydın
Bu fiyata turkcell kalitesi bulunmaz.

Büyük Festival 60GB Paketi Çok Uygun

Hat taşıma ve yeni hat alımında geçerli.

merhaba daha dün(1ağustosta) vodafoneden tt ye geçtim 12 aylık tahüt yaptım. bunu iptal edip türkcelle geçebilir miyim bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Bende neden böyle aceba
btk'nın yeni düzenlemesine göre taahhüt bitimine 1 aydan az bir süre kalanlar cayma bedeli olarak sadece son faturayı 1 aylık olarak ödüyorlar. Yani cayma bedeli fatura kesimine kadar kullanmadığınız günler ile sınırlı kalıyor

son ay muhabbeti de 28 ağustostan sonra olması lazım cayma ödememen için o süre de geç oluyor paket için bence değer cayma bedeli ödemek
Teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,219
Üyeler
154,537
Son üye
Isulois
Top Bottom