Neler Yeni

Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Umut Şener
Diyanet işleri başkanlığı sen kafana göre fetva ver diye kurulmadı. LALE hocalar kafasına göre millete dini, itikati anlatmasın milleti kandırmasın denetlensin diye kuruldu.
Türkiye ulusal bir cumhuriyet yönetimidir. Bunun ne olduğunu bilmeyen bebeler olabilirsiniz araştırın.

Vatandaşları din bağıyla değil, vatandaşlık bağıyla bağlıdır. Hristiyan, yahudi, Müslüman, Şaman vs gibi herhangi bir şey olabilir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı kimliği taşıyıp, anayasaya yazan sekilde bağlı olan herkesi kabul eder.

Kısaca sizin düşük IQ dini tahakkümleriniz anlamsız.

Hristiyan yunanistanın başına ateist başbakanlar geldi ne oldu yunanistan mı yıkıldı. Keza ABD'nin çoğu hristiyan A Mezhebinden başkanlar ise B mezhebinden ya da dinsiz olabiliyor.
Bunlar artık sığ şeyler.

Ülkeler din birliği ile değil pasaport gücü, refah seviyesi gibi şeylerle bağlanıyor birbirine.

Türkiyede yüzde 90'ı müslümandır denir de bunun komik olduğu bir gerçek. Kimlikte doğdu müslüman yaz geç bu adam müslüman mı oluyor. Kaldı ki TR'de bir çok kişi özellikle gençlerde DEİST,ATEİST,AGNOSTİK 65 yaş üstü de gittikten sonra yeni bir çağ başlar burada.
Avrupadaki aydınlanma çağı gibi.
Aydınlanma mı? Cehaletten aydınlanma doğmaz birader. Aydınlanma dini doğru bilip yaşayanlarca yaşatılır.Marthin Luther papazlara değil incile bağlandığı için kurtardı avrupayı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızgın emojinizin sebebi nedir?
Recep Baltaşı savunmanız bana hakarettir.

Luxier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet K
Aydınlanma mı? Cehaletten aydınlanma doğmaz birader. Aydınlanma dini doğru bilip yaşayanlarca yaşatılır.Marthin Luther papazlara değil incile bağlandığı için kurtardı avrupayı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Recep Baltaşı savunmanız bana hakarettir.
Anlıyorum.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,968
İsim
Mert Can Ergün
Bu sefer recep olmacak

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

Hasan344

80+ Gold
Hiç şaşırmadım. Yerinde bir karar olduğunu düşünüyorum çünkü Twitter'da ağır boş konuşuyor.

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Umut Şener
vay be Göktürk'ler Türk değilmiş.
Zaman kavramı yok mu? Şuan Anadolu Türkleri Anadoluya ayak basan ilk Türkten itibaren Müslüman değil mi? Yunanistan bayrağında haç var zeusa tapan atalarımız vardı mı diyorlar?

Hasan344

80+ Gold

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Zaman kavramı yok mu? Şuan Anadolu Türkleri Anadoluya ayak basan ilk Türkten itibaren Müslüman değil mi? Yunanistan bayrağında haç var zeusa tapan atalarımız vardı mı diyorlar?
Yunanın "Hıristiyan olmayan Yunan değildir!" tarzı boş yorumlar yaptığını düşünmüyorum. Irk farklı, din farklı. sapla samanı karıştırmamak lazım.

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet Can
Konu Recep baltaş dan nereye geldi yahu.

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Alper GÖK
Aga Bir dönemin devri daha bitmiş bulunmakta.

Top Bottom