Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 Thermalright TL-c12c-s Argb Kasa Fanı Siyah Üçlü Paket 603,84 TL🔥

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Erkam
Siyah kasaya beyaz fan çok mu göze batar? 2’li set düşünüyorum.

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
John Smith
Bu fanların en güzel tarafı üçünün birbirine zincirleme şekilde bağlanabilmesi, böylece anakartta tek bir fan girişi ve rgb soket yeterli oluyor.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Peki hocam bende IDCooling Se224XTS var tek fanlı onun içinde ayrı bi set alsak iş görür mü? RPM düşük geldi bana.
Görür ama onun fanının da kötü olmaması lazım en kötü arka tarafına ekleme yaparsın 1 tane

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Amacım o zaten kendinden gelen 1 fanı çıkartıp başka bir yere takıp bu setle 2'lemek.
Güzel olur ama 2 fan o kadar da performansa etki etmiyo haberşn olsun fark olursa fan kalitesinden olur

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Erkam
Güzel olur ama 2 fan o kadar da performansa etki etmiyo haberşn olsun fark olursa fan kalitesinden olur
Valla kararsız kaldım hocam sahibinden de ikinci el Cooler Master Sickleflow 120 var 1.800₺ 6 adet. Sizce bu mu ikinci el mi?

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,240
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Amazondan asiahorse 5li kit alsanız daha karlı kontrolcülü. ben 2 kit aldım 1300tl tuttu 10 fan 2 kontrolcü şeklinde, kontrolcülerin 1i boşa çıkıyor onu da satarım büyük ihtimal veya yedek durur.

Hocam bunda 5li pack yazmıyor yeni mi aldınız diğerinde yazıyordu o bitti bende almayı düşünüyorum ama o düşündürüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla kararsız kaldım hocam sahibinden de ikinci el Cooler Master Sickleflow 120 var 1.800₺ 6 adet. Sizce bu mu ikinci el mi?
Kasada yada ana kartta kontrolcü varsa bu daha iyi olur set olarak satılanlar hep 6 pinli başka kontrolcüyle kullanılamıyor

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,258
İsim
SEYF

Eric Cartman

80+ Bronze
Hocam bunda 5li pack yazmıyor yeni mi aldınız diğerinde yazıyordu o bitti bende almayı düşünüyorum ama o düşündürüyor

Kasada yada ana kartta kontrolcü varsa bu daha iyi olur set olarak satılanlar hep 6 pinli başka kontrolcüyle kullanılamıyor
5 adet kit bu da 6pin olması lazım

arg olmadığı ve anakarttan renk değişimi yapılmadığı yazılmış ? siz kullanıyor musunuz ?
Anakarta bağlantı kablosu var hocam arkadaş aldı ben farklı almıştım o kasayı sattım şimdi bundan sipariş geçtim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,975
Üyeler
156,415
Son üye
Nihatpkgz
Top Bottom