Neler Yeni

TN Panel monitör önerisi

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
can
2 defa ips panel monitör aldım 2 side birbirinden kötü akıcı değil ekranda karıncalanma hd değil videolar filan sadece oyunda iyi kısaca 10 yıllık tn panel monitörüm hem oyunda hem videolarda iyi kısaca ips düşünmüyorum monitör önerir misiniz??

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
haro
2 defa ips panel monitör aldım 2 side birbirinden kötü akıcı değil ekranda karıncalanma hd değil videolar filan sadece oyunda iyi kısaca 10 yıllık tn panel monitörüm hem oyunda hem videolarda iyi kısaca ips düşünmüyorum monitör önerir misiniz??

yok bulamazsın bence. kıyıda köşede satılmayan kalmış bilgisayarcılarda varsa anca öyle bulursun. Üretim yapmıyorlar. TN monitör gördügüm e sporcular için olanlar var onlarda gereksiz pahalı.
Önerim samsung'un kendi ürettigi VA panelleri denemen. Ghosting olmayanlarından

• Beğen
Reaksiyonlar: bhcx

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok bulamazsın bence. kıyıda köşede satılmayan kalmış bilgisayarcılarda varsa anca öyle bulursun. Üretim yapmıyorlar. TN monitör gördügüm e sporcular için olanlar var onlarda gereksiz pahalı.
Önerim samsung'un kendi ürettigi VA panelleri denemen. Ghosting olmayanlarından
bunu bulmuştum. VA da TN gibi akıcı olurmu çünkü ips video konusunda rezalet youtubedan açtıgım videolar hafif donuyo gibi karıncalanma bulanıklık çizgi var gibi sonra nvidiadan aldıgım kayıtlarda akıcı değil Asus ve viewsonic denedim 2 side aynı birde şey sorucam 2 ay taksitin ilk taksitini almıştı iade de direkt iademi oluyor toplam para 1. günü monitörün

Ekler

• 1724759899588.png
    1724759899588.png
    304.5 KB · Hit: 52

Oswald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Talha

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
can

Oswald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Talha
Gameboosterlarda öyle fazla ghosting olmuyor rahatsız etmiyor yani benim istediğim Akıcı olsun yeter 0.2 mprt değeride güzel tn panel zaten attığınıza bütçem yetmiyor maalesef
gamebooster monitörlerin panelleri nasıldır bilmiyorum. Beğendiyseniz zaten alabilirsiniz siz alacaksınız sonuçta.

• Beğen

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
can
gamebooster monitörlerin panelleri nasıldır bilmiyorum. Beğendiyseniz zaten alabilirsiniz siz alacaksınız sonuçta.
arkadaşımda ips paneli var ghosting azıcık var tn panelini bende bilmiyorum artık iade yapmakta istemiyorum

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
BenQ Zowie XL2586X

• Hahaha

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
can
Va paneller nasıl oluyor aynı tn gibi akıcımı yani

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
Kesinlike benq yeni 400 hz çıkarıyor dyac 2 ile 540 hz için 45 bin TL'ye verilmez şu an mevcut benq 240 hz kullanıyorum benq 360 hz de denedim asus 540 hiç bir fark göremedim tüm mevcu dyac 2 teknolojisinde fps oyunları oynuyorsan

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,890
İsim
.
Usta ben bunu bilmeden aldım almaz olaydım beni mahfetti

Va paneller nasıl oluyor aynı tn gibi akıcımı yani
Bunu sakın alma sakın

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
can
Usta ben bunu bilmeden aldım almaz olaydım beni mahfetti

Bunu sakın alma sakın
benim kullandıgım monitörmü bu şuan hocam bende bu olay oyunlarda olmuyor videolarda çok felaket oluyor

Top Bottom