Neler Yeni

🔥TOGG Sedan modeli CES 2022 Fuarında görüntülendi!

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Ya birader sen kamera şakası falan mısın acaba? Forum da çomar kelimesi ban sebebi olmasa bağıra bağıra söylerdim sana. Sensin en iyisini sen biliyorsun. 5 çalışan falan vallahi nokta atışı yapıyon he nerden öğreniyorsun bu değerli bilgileri? İflah olmazsın.
120 sinide türk sanan düşük zekalı arkadaşım varsayımda bulundum o sayı 5 bile değildir yine dediğim gibi araştırsaydın bilirdin.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,908
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Kendi dediğin ile çelişip bana gülmen komikti. Milli mühendislik harikası diyip övünüyorsun bilmediğin şey bu projede çalışan 120 insandan en fazla 5 i türktür bu da milli mühendislik harikası falan olmuyor.
Eğer 5 kişiyseler arabaya olan güvenim arttı
eğitim kalitemizden dolayı diyorum

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,221
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Milli mühendislik harikası olması için aracı Türklerin geliştirip üretmesi lazım tabii araştırmaktan aciz olduğunuz için haberlerde söylenenlere inanıp durun. Araç maximum %10 - %15 yerli siz hâlâ %100 yerli diye övünün
Allah bilir basit elektrik devresi bile yapamıyorsundur fakat Türk mühendislerin emeklerine laf atıyorsun. Keşke her ağzı olan bilip bilmediği konularda konuşmasa.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Allah bilir basit elektrik devresi bile yapamıyorsundur fakat Türk mühendislerin emeklerine laf atıyorsun. Keşke her ağzı olan bilip bilmediği konularda konuşmasa.
Aynen, tanımadığın insanlar hakkında boş yorumlarda bulunma hayatın kadar bu işle ilgilendim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,577
Üyeler
155,587
Son üye
captainmactavishh
Top Bottom