Neler Yeni

🔥TOGG Sedan modeli CES 2022 Fuarında görüntülendi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,485
İsim
Diyarhan
En az 1 milyon TL demiştim ya onu siz 2 milyon TL yapın.

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Madem yerli üretim o zaman bütün arabalardan ucuz olması gerek değil mi Tr'de
Mantıksız bir bakış açısı. Rolls Royce İngiliz malı ve halkın çoğu alamıyor adamlar yerli üretim bu ucuz olsun diyorlar mı? Zaten açıklamalara göre ucuz model daha sonradan çıkacakmış.

Wenth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Fatih Yağız
Mantıksız bir bakış açısı. Rolls Royce İngiliz malı ve halkın çoğu alamıyor adamlar yerli üretim bu ucuz olsun diyorlar mı? Zaten açıklamalara göre ucuz model daha sonradan çıkacakmış.
Çıkar görürüz 🥴😃

HamsiKraker

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
Emre Yılmaz
Bence yerliye teşvik için farklı vergi politikası izlenebilir

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Aha vergi. Yine soyacaklar milleti.
Ne diyorsun bre gafil! Halifemizin sarayının doğalgazını halk ödemiyecek de kim ödeyecek hadsiz! Bir abdest al ve gidip Allah'tan af dile ve şükür namazı kıl. Sonra da halk ekmekten 2 ekmek al karnım acıktı soğan kavurcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Faruk
Sanarsın Teslaya rakip çıkıyor :D
Tasarımı iyiymiş, Egea dan iyidir.
Çamur atmaya gerek yok on numara araç olmuş. Hep bir marka takıntısı... Neyi varmış ki Tesla'nin tasarimsal anlamda? Bine katlayan tasarim harikasi araçlar var. Konu öznel estetik kaygılar değil de bu aracı bu ekonomik şartlar altında kim nasıl alacak olmalı. Yerli ve milli arabaya kaç Türk vatandaşı binebilecek? Tesla'ya da binebilecek adamlar mi binebilecek sadece? Yoksa yüzünün gözünün boyası beni niye ilgilendirsin eğer hiç alamayacaksam...

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,029
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ne diyorsun bre gafil! Halifemizin sarayının doğalgazını halk ödemiyecek de kim ödeyecek hadsiz! Bir abdest al ve gidip Allah'tan af dile ve şükür namazı kıl. Sonra da halk ekmekten 2 ekmek al karnım acıktı soğan kavurcam
Yav şu ironilerin bitiyor beni ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanarsın Teslaya rakip çıkıyor :D
Tasarımı iyiymiş, Egea dan iyidir.
Ne çamur atıyon la Abdurrahman

Wenth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Fatih Yağız
Çamur atmaya gerek yok on numara araç olmuş. Hep bir marka takıntısı... Neyi varmış ki Tesla'nin tasarimsal anlamda? Bine katlayan tasarim harikasi araçlar var. Konu öznel estetik kaygılar değil de bu aracı bu ekonomik şartlar altında kim nasıl alacak olmalı. Yerli ve milli arabaya kaç Türk vatandaşı binebilecek? Tesla'ya da binebilecek adamlar mi binebilecek sadece? Yoksa yüzünün gözünün boyası beni niye ilgilendirsin eğer hiç alamayacaksam...
Ucuz olsun binelim ama hiç sanmıyorum ucuz olacağını ben şunu anlayamıyorum araba madem tamamen yerli üretim parçalarinı biz üretiyoruz yinede neden pahalı olacak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,583
Üyeler
155,591
Son üye
Macitoski
Top Bottom