Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Yıldırım
Beyler benim mouse geleli 1 saat oldu. Trendyolda halen daha sipariş teslimat şubesinde gözüküyor. Açıp kullanayımmı sizce? Yoksa biraz daha beklemelimiyim?

SpyX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Can çekili
benim kargo şubeden döndü yazdım desteğe bir şey çıkmadı hocam.
Hocam canlı destek ve müşteri hizmetleri olaylardan bir haber. vermiyorlar diyorum nası vermiyorlar ya diyorlar en son şubede ki kadın gelen maili gösterdi bende maile göre açıklama yaptım destek talebi açalım dediler. Yine bir sonuç olucağını sanmıyorum geri isteyen trendyol zaten de bir umuttur yaşamak 😂

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,440
İsim
Emre
Ürünüm dağıtıma çıktıktan sonra geri iade yapılacağı söylendi
Sürat kargoyu aradım kendim alabilirmiyim diye merkezden iptal edildiği için alamazsın dediler. NT

SpyX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Can çekili
Beyler benim mouse geleli 1 saat oldu. Trendyolda halen daha sipariş teslimat şubesinde gözüküyor. Açıp kullanayımmı sizce? Yoksa biraz daha beklemelimiyim?
Dostum bence eline ulaşan malı sen istemeden kafalarına göre geri almazlar yetkili mercilerden kağıt getirirlerse ayrı ama onla da kim uğraşıcak

Trendyol muhtemelen kargo firmalarına bildiri yolladı kargom teslimat şubesine gelmiş ama vermediler mail ile hepsi geri istenmiş kargosunu teslim alanlar şanslı 😂. Trendyol Müşteri hizmetleriyle beraber destek talebi açtık bakalım bir ihtimal alırız belki
Benimkini de dağıtıma vermediler. Kargo sirketi neydi sizin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Utku Kulaç
kargoyu iptal etmek ne ya tam adanaya geldi iptal oldu şaka gibi

Hermitus

80+ Bronze
Top Bottom