Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

GirayHan

80+ Gold
Sadece dili değiştirenler için trendyol uygulamasına yorum olarak;

07.11.2023 tarihinde suistimal edilen kampayalardan tarafımın bilgisi yoktur, kampanyaya defalarca katılmak istememe rağmen siparişlerim iptal olmuştur, tüm suçlamaları reddediyorum.

Yazmanız yeterli olacaktır. @indirimkurdu bu konu ile ilgili daha derin açıklamalar yapacaktır.
neden açıklama yapma ihtiyacı duyasınız ki :kekw:

alequetor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Ercan AKCAN
Bence biliyor veri akışını yüksek tutmak çok kazandırıyor. İptal etmesi 3dk sürer.
Kanka max 1 saatte herşeyi kapatırlar. Yazılıma yeni giriş yapmış birinin bile 1 saatini alır ama yukarıda da yazdım.
Ürünler indirimde olursa, vergi daha az veriyorlar.
Hatta azerbaycan üzerinden satış yaptık vs. diyip vergiden de düşebilirler.
Bunların yanı sıra top listesine bile girmiş olabilir trendyol. appstrorelerdan indirilme sayıları 100k artış görmüştür say say bitmez adamlara faydasını. Bazı şanslılarında ürünlerini teslim ederler. Ohh miss :D

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Oğuz Ünlüerler
Noldu kargoya verilince çekilmiyordu hani : D başka ülkeye yapılan kampanyayı allem kallem edip kullanıyorsunuz, ürün gelmeyince de deli oluyorsunuz. Sorsan herkes hak hukuk der şimdi. Adam “ihtiyacım yok beyler ne önerirsiniz çabuk bişi almam” tarzı bir şeyler yazmış birde. Valla bim açılış kuyruğunda bekleyen teyze dayılar gibisiniz.
Kardes bak ben sadece gunu kurtarmaya calisiyorum onca borcum var biraz daha ucuza kapatmaya calisiyorum. Al satcilari zaten allah bildigi gibi yapsin da. Napiyim ihtiyaclarim var ve borclarim var. Daha yeni arabayi da carptim. Oradan buradan 300 500 lira kotarip idare etmeye calisiyorum. Eminim benim gibi sıkısık durumda olan da bircok kisi vardir. Ki ben su anki olaylari hirsizlik gibi asla gormuyorum trendyolun acik yaratmamasi gerekirdi kendileri sorumlu. Gidip bunun uzerinden 10 20 bin lira kar etmeye calistigim yoktu 3 siparis gectim hepsi iptal oldu zaten. Kisacasi bilmeden etmeden insanlari yargilama lutfen. Iyi forumlar.

GirayHan

80+ Gold
güzel pr yaptı trendyol. sistemde ki açığı kapatmayarak...

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Ahmet
Ula sisteme yakalandım galiba daha fazla kullanmazsın diyor kodu. Başka hesaplar ile girmişsin dedi. Var mı çözümü bir kaç parça mal alıp bitiricem. Bu kasım indirimini.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,103
İsim
Diyarhan

alequetor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Ercan AKCAN
Ama çok fazla abartan var. Ula baktım baktım totalde 5-6 ürüne ihtiyacım vardı. 4 Ürün aldım gelir gelmez orası ayrı. 2 ürün kaldı uğraşamıyorum içeride 6.8 k param kaldı qW:EQWE

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,103
İsim
Diyarhan
Kulaklık ve Mouse lazımdı. Birini aldım iptal edildi diğerini aldım iptal edildi. En son mikrofon alıcam o da iptal edilir. Sakız ve soğuk su alırım.

Top Bottom