Neler Yeni

Türk Telekom İnternette Sıkıntı yok!!

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,904
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Yahu uzatmayın işte. İyi Altyapısı Olan Var Olmayan Var.
Kimisinde Müteahhit Ucuza Kaçıyor ADSL Telefon Kablosu Takıyor. Kimisinde İse VDSL2 Hızlarını rahat kaldıracak bir kablo takılıyor. herif düzgün internet alamayınca bağırıyor çağırıyor. türk telekom sorun internet hattınızda diyor adam telekom'a sövüyor. Böyle işin ben...
Ben Kullanıyorum ve MEMNUNUM ARKADAŞIM. MEMNUNUM DEDİRTİYORSUNUZ NAZAR DEĞECEK ŞİMDİ. BEN MEMNUNUM YA. CAYIR CAYIR KULLANIYORUM. Bi modemi keenetic extra dsl ac1200 yapsam 50mbps'nin 49'unu rahat alırım.

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
Yahu uzatmayın işte. İyi Altyapısı Olan Var Olmayan Var.
Kimisinde Müteahhit Ucuza Kaçıyor ADSL Telefon Kablosu Takıyor. Kimisinde İse VDSL2 Hızlarını rahat kaldıracak bir kablo takılıyor. herif düzgün internet alamayınca bağırıyor çağırıyor. türk telekom sorun internet hattınızda diyor adam telekom'a sövüyor. Böyle işin ben...
Ben Kullanıyorum ve MEMNUNUM ARKADAŞIM. MEMNUNUM DEDİRTİYORSUNUZ NAZAR DEĞECEK ŞİMDİ. BEN MEMNUNUM YA. CAYIR CAYIR KULLANIYORUM. Bi modemi keenetic extra dsl ac1200 yapsam 50mbps'nin 49'unu rahat alırım.
reis anlamıyorlar işte sallaa onları

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
24 mps hız 6 upload 96 TL sınırsız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gençler Yanlıs anlamayın herkesin kararına saygı duyuyorum bu arada
rezillik işte hele güncel fiyatlar daha da rezillik fiber fiyatları çok daha rezillik.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
1 kişi kötü dedi diye o firma nasıl kötü olmuyorsa 1 kişi iyi dedi diye de o firma iyi olmaz.Her ne kadar altyapı iyi olsa da TT çoğunlukla sorun yaşayanların bulunduğu bir firma.Bu bir gerçek.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,904
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
TEK SORUN Türk telekommuş diyorsunuz. telekom kadar şikayeti olan turknet var. superonline var. millenicom var. ABİ VAR YA VAR. SENİN ALTYAPIN DÜZGÜNDÜR MÜTHİŞTİR AMA ADAM İYİ HİZMET VERMEZ O ZAMAN SUÇLARSIN.

Top Bottom