Neler Yeni

Türk Telekom İnternette Sıkıntı yok!!

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
e
1 kişi kötü dedi diye o firma nasıl kötü olmuyorsa 1 kişi iyi dedi diye de o firma iyi olmaz.Her ne kadar altyapı iyi olsa da TT çoğunlukla sorun yaşayanların bulunduğu bir firma.Bu bir gerçek.
evt bu dogru ama bende altyapıdan kaynaklı oldugunu söylüyorum onlarada saygı duyuyorum ztn
Mesaj otomatik birleştirildi:

TEK SORUN Türk telekommuş diyorsunuz. telekom kadar şikayeti olan turknet var. superonline var. millenicom var. ABİ VAR YA VAR. SENİN ALTYAPIN DÜZGÜNDÜR MÜTHİŞTİR AMA ADAM İYİ HİZMET VERMEZ O ZAMAN SUÇLARSIN.
yanii

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
TEK SORUN Türk telekommuş diyorsunuz. telekom kadar şikayeti olan turknet var. superonline var. millenicom var. ABİ VAR YA VAR. SENİN ALTYAPIN DÜZGÜNDÜR MÜTHİŞTİR AMA ADAM İYİ HİZMET VERMEZ O ZAMAN SUÇLARSIN.
Altyapıyı elimizle kuruyoruz sanki tt tekel olmuş ama altyapısı da berbat ötesi.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,170
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
24 mbit internete 96 lira alıyorlar ya. Millenicom fiber veriyor 109 liraya 100 mbit. 8 upload.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,904
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Bir de şu var. adam gidiyor 1 tane kazık kampanyaya bakıyor. tt kazık diyor. abi kat kat hız kampanyası var ben onu kullanıyorum. en ucuz fiyatlar onda. 150tl 100mbps fiber. kimisi diyor işte ama bu kampanyada 230tl. lan orada 230tl burada 150tl, ikisi de fiber. ne farkı var.

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
24 mbit internete 96 lira alıyorlar ya. Millenicom fiber veriyor 109 liraya 100 mbit. 8 upload.
Millenicom niye güveneyim cok güvenilir oldugunu sanmıyorum

Bir de şu var. adam gidiyor 1 tane kazık kampanyaya bakıyor. tt kazık diyor. abi kat kat hız kampanyası var ben onu kullanıyorum. en ucuz fiyatlar onda. 150tl 100mbps fiber. kimisi diyor işte ama bu kampanyada 230tl. lan orada 230tl burada 150tl, ikisi de fiber. ne farkı var.
yani

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
h
her internet sağlayıcasının kazık kampanyası var ztn

Güvenmiyorsan çıkarsın taahüt yok alışmışsın taahhüte.
Millenicom denen internet sağlayıcısın müşteri hizmetleri falan var mı hadi var diyelim ben dısarı cıktıgımda bayisi hiç bir şeyi yok

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,170
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
h

her internet sağlayıcasının kazık kampanyası var ztn

Millenicom denen internet sağlayıcısın müşteri hizmetleri falan var mı hadi var diyelim ben dısarı cıktıgımda bayisi hiç bir şeyi yok
TT' nin hizmetleri bir işe yarıyor mu ya? 5 yıllık deneyimimde 1 veya 2 kere aradım durum daha kötü olunca kendim çözdüm sorunlarımı.

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
TT' nin hizmetleri bir işe yarıyor mu ya? 5 yıllık deneyimimde 1 veya 2 kere aradım durum daha kötü olunca kendim çözdüm sorunlarımı.
dostum ben senin dediklerine saygı duyuyorum yanlıs anlama bende diyorum ki şehirden şehire değisir alt yapıdan alt yapıya değisir demek istiyorum

Top Bottom