Neler Yeni

İnceleme 🔥 TV MAX Laptop soğutucu / stant incelemesi 🔥

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Güzel detaylar barındıran bir inceleme.
Elinize sağlık.

¥usuff

80+ Silver
şu an için ısı değerleri gayet iyi ama yaz ayına doğru güncellerim inşallah bu rehberleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya yok ben de yaparım, önceden tecrübem yok ama asla bir bilgisayarcıya emanet edemem pcyi
bir elimde eski bir laptop var 10 yıldır temizlenmiyor.
ona bi 4 gb ram takviyesi + ssd + temizlik yapmayı düşünüyorum yaza doğru bakalım becerirsem fena olmaz :D
ya bende açtım o kadar kolay bir şey ki yapıcağın zaman bana ozeldden yaz yardım edeyim.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
ya bende açtım o kadar kolay bir şey ki yapıcağın zaman bana ozeldden yaz yardım edeyim.
Aynen kanka forumda konu açarım yine çünkü taş gibi laptoptu, sadece sıcaklıktan dolayı kapanıyor ve ssd olmadığından hdd de öldüğünden 1dknın üzerinde açılıyor
Yaza doğru bi konu açarız artık

¥usuff

80+ Silver
Aynen kanka forumda konu açarım yine çünkü taş gibi laptoptu, sadece sıcaklıktan dolayı kapanıyor ve ssd olmadığından hdd de öldüğünden 1dknın üzerinde açılıyor
Yaza doğru bi konu açarız artık
kesin fanı tıkanmıştır fanın içine bir şey girmiştir fan donmuyordur beya bakımsızlıktan donmuyordur laptoplar da 6 ayda bir bakım yapılmalı.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
kesin fanı tıkanmıştır fanın içine bir şey girmiştir fan donmuyordur beya bakımsızlıktan donmuyordur laptoplar da 6 ayda bir bakım yapılmalı.
Tabii çok haklısın da ben 9 yaşındayken alındı bu laptop, daha grafik kartı nedir bilmezdim :D
Bu sene baya bir donanım bilgimi geliştirdim yazılım bilgimi vs zaten yeni pcye geçtiğimden buna iyi bakıyorum :)
Aklımdasın yaza allah kaza bela vermezse hakleseriz

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
güzel rehber eline sağlık.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Arda
Böyle bir tane soğutma alıp laptop usb sinden elektirik çektiyordum bir süre sonra yakıyor orayı. Adaptör ile kullanın. Onun dışında güzel olmuş elinize sağlık.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Böyle bir tane soğutma alıp laptop usb sinden elektirik çektiyordum bir süre sonra yakıyor orayı. Adaptör ile kullanın. Onun dışında güzel olmuş elinize sağlık.
Onu engellemek için çoğaltıcı kullanıyorum :') yanarsa çoğaltıcı usbm yanar ve bu bana pek de zarar vermez.
Teşekkür ederim <3

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Arda
Onu engellemek için çoğaltıcı kullanıyorum :') yanarsa çoğaltıcı usbm yanar ve bu bana pek de zarar vermez.
Teşekkür ederim <3
Aslında tek bir usb ye yükleniliyor çoğaltıcı ne kadar fayda eder bilmiyorum ama olsun.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
İnceleme Adana'da gerçekleşmiş sanırım :D
batman yaz aylarında en az adana kadar sıcaktır ama tabii kuru bir sıcak olduğundan bunaltmıyor adana kadar. 45 derece geçiyor ortalama :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,868
Üyeler
140,570
Son üye
mustafacc
Top Bottom